Її книгу читав Путін: ескорт-подружка російського олігарха подалася в письменниці

8 лютого 2018, 17:39

На небосхилі сучасної російської літератури зійшла нова зірка: така собі Настя Рибка, котрій пощастило завоювати серце мільярдера Олега Дерипаски, детально описала цей процес у своїй книзі. Якщо вірити авторці, її уже прочитав Володимир Путін.

Додатковими ілюстраціями до опусу ескортниці можуть слугувати численні пікантні фото й відео з її Instagram, в якому, окрім олігарха, засвітився і заступник голови уряду РФ, 61-річний Сергій Приходько.

Настя Рибка - письменниця

Балакуча Рибка, разом із Дерипаскою і Приходьком, стали героями чергового розслідування Олексія Навального.

 А це її "здобич" - олігарх Олег Дерипаска

Настя позиціонує себе як "мисливця, спокусницю та авантюристку", котрих одиниці.

 Дівчина приїхала підкорювати Москву з Бобруйська, що в Білорусі

"... Вона - та людина, кого згадують, коли хочуть отримати, хочуть собі пристрасно, кохають та ненавидять. Вона - не служниця і не тягар. Вна рівна будь-кому. Тому її хочуть та кохають усі. І це ніби сніговий ком - всі чоловіки у компанії, друзі. Нею хворіють. Вона - клініка, наркотик. Її згадують під час останнього подиху. Нею дорожать та летять до неї на крилах по дзвінку. Це спосіб думок, інтелектуальна підсадка, кохання мозку. Жінка на все життя. Жінка - одержимість", - навчає своїх підписниць кралечка.

 "Жінка-наркотик"

Про те, що таланти Насті знайшли застосування саме в галузі екскорт-послуг, свідчать її одкровення в одному з російських ток-шоу. Дівуля згадала, що зі своїм мільярдером познайомилася через кастинг у модельній агенції, де шукали підходящу кандидатку "не лише для ліжка", а "для спілкування, для зустрічей, для тусовок".

Підкорити 50-річного Дерипаску Рибці помогли секс-тренінги. Але олігарх із дівчиною ще й балакає.

Так, зокрема, у Instagram кралечки знайшлося відео, на якому під час вояжу на яхті їй читають лекцію з міжнародної політичної ситуації. У ній згадується ім'я офіційного уповноваженого Державного департаменту США у справах Європи та Євразії Вікторії Нуланд й такого собі Сергія Едуардовича - Приходька, бо саме він з'являється на відео.

 Заступник Дмитра Медведєва чомусь опинився на яхті в товаристві олігарха та ескорт-кралі

Теє плавання на яхті Настя докладно описала у своїй книзі, "зашифрувавши" головних героїв. Так замість Дерипаски та Приходька в її розповіді фігурують "Руслан Золотов" і "Тато".

Від того ще більше інтригує розділ потенційного бестселера "Щоденник зі зваблення Мільярдера, або Клон для олігарха", який зветься "Тато в сексі".

 І потрапив за це у книгу

До слова, хоча Рибка з гордістю повідомила у своєму фотоблозі, що її шедевр уже прочитав "ВВП", її фаворит на майбутніх виборах президента Росії - аж ніяк не Путін. Настя агітує за свого секс-тренера, якого також називає "Хазяїном", такого собі Олександра Леслі.

 Ліворуч від Рибки - "Хазяїн"

Скандально відомий пікапер і на своїй сторінці заявляє, що він - майбутній президент Росії, і вже натренувався виконувати її гімн на дівочих задах.

 Настя називає себе мисливцем на чоловіків
 І все завдяки секс-тренінгам
 Рибка також пропагує здоровий спосіб життя

Нагадаємо, позмагатися з Путіним також збиралися порнозірка Олена Бєркова та актор Олексій Панін.

Фото і відео з Instagram Рибки, з сайту Навального 

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали