"Залякана" Трампом порнозірка тягне його до суду

7 березня 2018, 11:22

Американська порнозірка Стормі Деніелс, чиє справжнє ім'я Стефані Кліффорд, тягне до суду президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Жіночка заявляє, що мала інтимний зв'язок із політиком, і тепер він, через свого адвоката, намагається тиском і залякуваннями змусити її про це мовчати.

Копію позову, поданого до Вищого суду штату Каліфорнія в окрузі Лос-Анджелес 6-го березня, адвокат Деніелс оприлюднив у Twitter. Про це пишуть NBC News.

Порнозірка тягне до суду Трампа

У документі зазначається, що в позивачки і Трампа влітку 2006-го року зав'язалися інтимні стосунки, які продовжилися в 2007-му.

Десять років по тому, під час передвиборчої кампанії Трампа спливло скандальне аудіо, де політик говорить про "хапання за поцьки". Після того до ЗМІ стали звертатися жінки, котрі мали, що розказати про інтимне життя кандидата в президенти. Зокрема захотіла поділитися своєю історією й Стормі.

Білявка стверджує, що в них був секс

Але про те взнав адвокат Трампа, Майкл Коен і "агресивно домігся", щоби жінка підписала угоду про нерозголошення. За це Деніелс заплатили 130 тисяч доларів.

Трамп дійсно не встояв перед принадами порнокралі?

Одначе, як наголошує представник порноактриси, та угода так і не була підписана самим Трампом, відтак не має юридичної сили. Варто додати, що в угоді Стормі фігурувала під умовним іменем Пеггі Пітерсон, а Дональд Трамп - Девід Деннісон.

У січні 2018-го року інформація про відносини між Деніелс та Трампом і про ту угоду таки просочилася в ЗМІ. Й тоді Коен "шляхом залякування і тактик примусу" добився того, щоби порнозірка підписала неправдиве звернення до преси, де говорилося, що в неї з президентом нічого не було.

Представник позивачки наголошує, що тиск на його клієнтку триває й досі. Він просить суд офіційно покласти цьому край та визнати вищезгадану угоду про конфіденційність недійсною.

Стормі стверджує, що на неї тиснуть і залякують

Також у позові підкреслюється, що Трамп, безумовно, в курсі того, що відбувається. І те, що Коен публічно заявляв, що переказ Деніелс грошей був його особистим рішенням із метою захистити свого керманича, неправда.

У Білому домі позов поки не коментують.

Жіночка хоче вільно говорити про свій зв'язок із президентом США

Нагадаємо, свого часу Стормі Деніелс пройшла тест на поліграфі, щоби довести, що таки спала з Трампом. На той момент, коли в них зав'язалися інтимні стосунки, Меланія Трамп, нинішня перша леді, лише кілька місяців як народила Дональдові сина Беррона.

Фото з Instagram Деніелс, з сайту NBC News

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали