Модель Playboy: Я погладшала, і мені наср*ти

14 березня 2018, 13:41

Австралійська модель Бріджит Малькольм стала однією з тих, хто публічно заговорив про той тиск, який відчувають із приводу своєї ваги жінки, що працюють у модній індустрії.

26-річна кралечка Victoria's Secret та Playboy не бажає більше воювати з власним тілом. Вона навіть викинула свої ваги.

Про непростий шлях до прийняття себе Бріджит написала в своєму блозі.

Малькольм поділилася старою фотографією себе "жирної"

"Ця дівчина - не жирна. Я пам'ятаю, коли це фото було зроблено, мені сказали, що я мушу скинути вагу. Не вперше і не востаннє. Завжди весело - намагатися поводитися так, ніби ти впевнена в собі та щаслива у купальнику, коли насправді ти перебуваєш у стані війни зі своїм тілом...", - поділилася Малькольм у Instagram.

Модель багато років воювала з власним тілом

"У серпні я дала собі обіцянку. Настав час помиритися з моїм тілом. Я викинула мої ваги, мій сантиметр та записи про мої параметри. Повикидала весь одяг із того періоду, коли була в найменшому своєму розмірі. Видалила всі селфі зі спортзали з Instagram, усі фото "прогресу" з мого телефона. Я хотіла, щоби взагалі не лишилося згадок про час, коли я була найменша чи найбільша. Я просто хотіла перестати дивитися в дзеркала і говорити собі, що я "надто жирна" і "недостатньо роблю", - зізналася Бріджит.

Бріджит більше не зважується, не гарує в спортзалі та не занотовує "прогрес"

Модель перестала ділити продукти, які вживає, на "хороші" та погані", перестала пропускати прийоми їжі, сидіти на дієтах та обмежувати розмір порцій. Спорт став для неї способом стати дужчою, а не меншою. Вона старалася "перестати дозволяти існувати почуттю провини".

"Не можу сказати вам, як багато разів я лягала спати, і в моїй голові крутилися думки - намагалася замкнутися на тому, як багато я з'їла на вечерю чи протягом дня, або намагалася переконати себе змінити свій раціон, знову почати тяжко тренуватися, відстежувати свій розмір, просто почати робити більше. Я відчувала, що роблю два кроки вперед та один і три чверті назад", - поділилася Малькольм.

У 2016-му році Малькольм була "Дівчиною місяця" журналу Playboy

Бріджит зрештою набула впевненості в тім, що життя надто коротке, аби зосереджувати його на зовнішності, що в світі є речі набагато важливіші, ніж розмір стегон. Зі слів дівчини, раніше вона не усвідомлювала, скільки енергії витрачає на схуднення. І тепер вона почувається значно вільнішою. Вона перестала боятися відчуття ситості - і перестала переїдати.

"Я погладшала. І мені на це наср*ти. Моє життя - дещо набагато більше, ніж мій розмір джинсів. І з кожним днем, коли той голос у моїй голові намагається сказати мені, що я - нікчема, мені трохи дегше вдається примусити його заткнутися. Я поволі відпускаю себе не свободу", - написала модель.

Дівчина ходила подіумом у показах Victoria's Secret, лише вдаючи щастя та впевненість у собі

Як відомо, про свою боротьбу з розладами харчової поведінки свого часу публічно говорили Лілі-Роуз Депп, принцеса Швеції Вікторія, Елтон Джон, Джейн Фонда і Lady Gaga.

Фото з Instagram Малькольм

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали