Волочкова вмостила голі циці на пісок і заявила, що закохалася

6 квітня 2018, 09:53

Російська балерина Анастасія Волочкова продовжує насолоджуватися пляжним відпочинком у Таїланді. Білявка постить фото і відео, показує тамтешні краєвиди та себе в купальнику в різних позах.

Знялася вона і голіциць, граційно влігшись на пісочку.

Добре, що хоч голою "квіткою" на пісок не лягла

Коментарі до фото, яким вона поділилася в Instagram, Настя мудро відключила.

Волочкова завзято постить себе на відпочинку
Настя в тайському раю

Нагадаємо, на Пхукеті Волочкова познайомилася з літнім поетом і не забарилася задерти на нього ногу в своєму фірмовому шпагаті. А тепер вона оголосила, що закохалася.

"Пхукет виявився островом чарів, чудес та кохання! Я закохалася в казахського поета Хакіма Булібекова. Він затуманив мені голову поезією та міццю свого позитиву. Що робити? Я мріяла про весілля в Парижі... А тепер думаю, чи не відзначити тут, на Пхукеті?", - порадилася Настя зі своїми підписниками.

«Балерина и поэт... Тут вопросов больше нет..»😊 Как трогательны стихи на траве в @natai_beach прочитанные поэтом Хакимом лично для меня...🙏🏻 Как не влюбиться в такого человека?..🙏🏻❤️🙈🌴🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балерина #россия #балет #красота #радость #любовь #танец #музыка #позитив #тепло #volochkova #ballet #russia #best #мы #instagood #beautiful #ballerina #love #story #enjoy #весна #отдых #море #phuket #maikhaodreamvilla #maikhaodreamvillaresortandspa #свадьба

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on Apr 5, 2018 at 10:36pm PDT

Волочкова знайшла нове кохання?

Нагадаємо, не донедавна Волочкова на весь світ кричала про кохання до свого бойфренда Михайла. Але на відпочинок чомусь його з собою не взяла.

Фото і відео з Instagram Волочкової

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали