У Ротару проблеми з Філєй, і її ледь не підірвали

20 листопада 2007, 19:04

Останнім часом до української прими Софії Ротару так і липнуть неприємності. За останній місяць її пограбували, ледь не підірвали, а Філіп Кіркоров - образив.

Перша неприємність сталася із Софією Михайлівною у Москві. Там, напередодні кремлівського концерту невідомий здійснив напад на авто співачки.

Сталося все наступним чином. До автомобіля Nissan, за кермом якого сидів адміністратор Ротару, підійшов грабіжник. Він розбив скло передніх дверей, схопив портфель із грошима і побіг до машини, яка чекала на нього неподалік.

Спершу Ротару пограбували

Таким чином, від співачки буквально втекли 754 000 карбованців, 17 900 євро і 7 600 доларів.


Трохи пізніше Софія Михайлівна стала жертвою підступу божевільної фанатки. Одна жителька Тули давно фанатіла від Ротару і домагалася уваги від свого кумира. Але після того як охорона співачки перестала підпускати жінку до "тіла" Ротару, вона замислила лихе.

Затята фанатка зателефонувала у Кремлівський палац, де у співачки було тоді заплановано сольний концерт, і повідомила про закладену бомбу.

Маніячка-фанатка ледь не підірвала зірку у Кремлі

Тепер маніакальній жінці нібито загрожує до п'яти років позбавлення волі. А сама Софія Ротару та її помічники навідріз відмовляються обговорювати цю тему, посилаючись на те, що "для нас це болюче питання".

Окрім того, навіть відносно близькі люди завдали Софії Михайлівні образ. Так, співачка не на жарт засмутилася, коли російський співак Кіркоров вручив їй на 60-річчя поношене кольє.

Ротару образилася на Кіркорова, бо він подарував їй "секонд-хенд"?

"Я точно знаю, що кольє хтось носив. І мені дуже образливо, що цей подарунок зробив саме Філіп", - зізналася Ротару.

Як завжди, підтвердився вислів: благими намірами встелена дорога до пекла. Адже Кіркоров купив для Ротару антикварне кольє саме з метою зробити ювілярці особливий раритетний подарунок.

За матеріалами РИА "Новости", "Твой день"

Фото з офіційного сайту співачки та "Твого дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів