Сердючку повернули у Москву

30 листопада 2007, 10:30

Неслухнянкою виявилася українська Сердючка. Зірвавшись з лікарняної койки, "звєзда", попри заборони медиків, таки рвонула на концерт до свого Філі.

22 і 23 листопада у Москві на сцені поруч зі скандальним екс-коханцем російської примадонни Пугачової можна було бачити і нашого вітчизняного Данилка.

Сердючка втекла з лікарні до Кіркорова

Разом парочка виконала пісню "Переполох". Прем'єра цієї композиції відбулася ще на українській "Фабриці зірок", де Кіркоров дав сольний концерт разом з фабрикантами.

До речі, кількох жителів зоряного будинку Філіп прихопив з Києва з собою - Христину Кім, Галая, та Бодянського.


А Кіркоров прихопив до Москви кількох українських фабрикантів

На сцені Філя за Вєркою просто таки упадав: приобіймав, погладжував, пощипував, хіба що взасос не цілував. А пісню про всяк випадок виконали двічі - щоб до всіх дійшло.

Сердючка тим часом, як водиться, всіх весело підколювала: "Ах, скільки зірок прийшло! Грошей нема, от і канючать: "Дай запрошення!"Навіть Юдашкіни в залі!" Останні, після слів "провідниці-Попелюшки", полягли від реготу.

Концерт Кіркорова повернув Вєрку в Росію?

До речі, поява Вєрки на концерті у Кіркорова, - перший публічний виступ "забороненої" артистки. Адже проблеми з Росією у Сердючки почалися після травневого "Євробачення" в Гельсінкі.

За цей час Сердючку насмілилися запросити тільки дві жінки московського бомонду. Спершу Вєрка виступила на приватній вечірці Олени Батуріної, дружини Лужкова. Потім Алла Борисівна Пугачова запросила Сердючку на відкриття своєї радіостанції.

Вгадайте, кому присвятила Вєрка свою "Лашу тумбай" а ля "Раша гудбай"

Та то були закриті вечірки. А от на концерті Кіркорова Сердючка виконала пісню "Дансинг" і присвятила її "Вуху Російської Федерації - Артуру Гаспаряну", музичному критику, з якого нібито почалася історія із "Раша гудбай".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів