Олександр Пономарьов піде у Верховну Раду?

3 січня 2008, 15:19

Олександр Пономарьов на естраді, за його словами, вже 14 років. Із них 13 - Сашко співає українською. І від нової влади артист очікує змін для україномовних виконавців. А можливо, і сам займеться проблемними справами не деінде, а в Раді.

"Я очікую від неї кардинальних змін щодо української мови та української пісні", - каже Сашко про нову владу в інтерв‘ю УНІАНу.

Між іншим, зараз співак навчається, за його словами, "на третьому курсі юридичного університету у Львові".


"Коли закінчу цей вуз і розумітиму, що, прийшовши в політику, я справді можу зробити щось вагоме для країни, тоді буде час іти в політику... Якщо буду готовий зробити щось корисне для країни і для людей, то тоді піду", - каже він.

Сашко вже пішов вчитися на юриста. Скоро дійде до Ради?

"Абсолютно не хочу бути міністром культури, і немає в мене такої мети. Моя мета - бути корисним, і щоб не казали журналісти чи інші люди, які на мене дивитимуться у парламенті чи в будь-якому іншому місці, що він краще б співав. Тож якщо вже йти, то треба, аби казали: "От бачите, і співає добре, і щось корисне для держави робить", - впевнений Пономарьов.

Окрім того, як з‘ясувалося, Сашко не вважає, що "походи у політику" позитивно впливають на залучених у неї виконавців.

"Щодо моїх колег... Поки що, на жаль, тим, хто вже був там, маю на увазі Руслану, Михайла Поплавського, Оксану Білозір, тепер Святослава Вакарчука, - на користь політика не пішла", - каже він.

Пономарьов впевнений, що "походи в політику" для артистів мають згубний характер

"І взагалі не можу назвати жодного вдалого такого "походу", бо вони всі були не готові до таких змін. Тому я досі не став політиком, мене кликали вже двічі, але я не пішов, бо вважав себе ще не готовим до цього - і це одна з вагомих причин того, чому я вступив до юридичного університету", - пояснює Пономарьов.

І якщо з приводу політичних змін у суспільстві Олександр притримується позиції "поживемо - побачимо", то деяким новинам у шоубізнесі він таки радіє. Прикладом, тому, що від України на "Євробачення" поїде його добра подруга Ані Лорак.

"Я завжди казав, що Ані Лорак - найкраща кандидатура від України. Руслану не рахуємо - вона вже переможець. Кароліні зараз не потрібно приймати вітання, а працювати над тим, аби гідно представити Україну", - запевняє Сашко.

Сашко вважає Ані Лорак simply the best

На Новий же рік Олександр Пономарьов "відмовився від усіх подій" і святкував цей день з родиною.

Він, окрім всього, запевнив, що не лише на телеекрані у кулінарній програмі фігурує, але й на своїй реальній домашній кухні час від часу з‘являється.

"Так, готую, практично все. Найбільше мені подобається варити борщ, мою фірмову страву - тушкованого кролика зі сметаною і грибами. Коли до мене приїжджають друзі, то вони завжди мене просять щось приготувати", - зізнається він.

Так само, визнає Сашко, і його дружина Вікторія кулінарними здібностями не обділена: "І сама готує, і мені допомагає".

Сашко і Куся часом дають жару на кухні

"Коли ми готуємо разом, то я - шеф-повар, а вона - моя помічниця. Коли готує вона, то моєї допомоги вона не потребує, їй допомагає наша працівниця по дому", - розповів співак.

Наразі ж у планах сім‘ї Пономарьових лижі у Швейцарії. А в Карпати Сашко планує завітати в лютому, "бо після Нового року сюди не виходить поїхати".

Фото УНІАН та з сайту Олександра Пономарьова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів