Білявка з "Milos" побувала на піраміді сосисок і вийшла заміж

24 січня 2008, 16:31

Одна з учасниць дуету "Milos" Оксана Бризгалова - велика аматорка подорожей. Відразу після Нового року Ксюша попрямувала у черговий трип: Мексика - Лас-Вегас.

"Мексика - країна контрастів. За два тижні подорожі ми жили в дуже різних місцях. Починаючи від халуп у пустелі в племен, і закінчуючи Канкуном: курортом із шикарними готелями класу люкс", - розповіла вона.

У ході подорожі білявка відвідала найвідомішу в Мексиці піраміду під назвою Чичен-Іца, восьме диво світу. А на піраміді Місяця Тео Тіхуакан Ксюша помедитувала.

Жінки індійських племен не повинні працювати. Вони майструють руками - плетуть коци, кіски, різні цікавинки. От Ксюша з "Milos" собі щось і пригледіла

"Поруч з цією пірамідою знаходиться піраміда Сонця. Та я не захотіла на неї підніматися. Складно пояснити чому. В результаті з‘ясувалося, що там чинили жертвоприношення. Там нагорі людині виривали серце, відрубували голову, а тоді руки-ноги і кидали вниз, щоб вони котилися по піраміді і розліталися на дрібні шматочки. Під пірамідою ж стояли люди з кукурудзяними коржами і чекали, щоб шматок м'яса упав до них. Потім вони загортали його у корж і їли", - жахає оповідками артистка.


До речі, саме у ті часи канібалізму в Мексиці народилися сосиски. Це були варені пальці людей.

Бризгалова помедитувала на піраміді Місяця і розповіла жахастик про сосиски з людських пальців

Окрім того, у мексиканських пустелях величезна кількість найрізноманітніших видів кактусів. Перефотографуватися з усіма, на жаль, Ксюші не вдалося. Проблема була у дівчини і з доступом до води. Адже на берегах водойм дуже багато крокодилів. Тому купатися там потрібно вкрай обережно, а краще не робити цього взагалі.

Ще однією маленькою пригодою стало поклоніння Ксюші богу Фалосу в Ухмалі. А ще дівчина у Мексиці вийшла заміж.

"На екскурсії до племен, із групи туристів вибрали мене й вбрали в одяг індійської нареченої. Я проходила обряд вінчання в національному костюмі. Випадковим нареченим виявився хлопчик з Одеси", - сміється білявка.

Ксюша у лісі з мексиканських кактусів

А в останній день перед відльотом з Канкуна, захлопнулися двері у готельний номер Бризгалової. Тож вона мусила цілу годину стирчати під дверима, чекаючи, доки відкриють замок.

Після захопливого мексиканського трипу екс-бандуристка рвонула до Лас-Вегасу. Там Оксана зупинилася в одному з найгарніших і найвідоміших готелів у Лас-Вегасі. Всередині - справжня Венеція, а стеля у холі готелю зроблена під чисте блакитне небо.

Згори на фото - не небо, це стеля готелю

У Лас-Вегасі Ксюші вдалося зробити нереальне - проникнути за лаштунки казкового "Цирк дю Солей".

А також вона виграла чималеньку суму у казино. "Я готова була витратити там достойну суму, але, як говориться, новачкам везе. Закинула в ігровий автомат три долари і виграла!" - розповіла вона.

Хувердам - гідроелектростанція, зведена у 30-ті роки. З її будівництвом, по суті, утворилося місто Лас-Вегас

Тож додому одна з солісток "Milos" верталася із зайвими 961 доларом з копійками.

За матеріалами прес-служби "Milos"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів