Ніколаєнко везе свого мільярдера і Наомі Кемпбелл. ФОТО

15 лютого 2008, 10:40

Незважаючи на те, що українська модель і національний директор "Міс Україна-Всесвіт" Саша Ніколаєнко вже навіть не живе в Україні, про неї тут не забувають.

А як інакше, коли вона замішана в досі актуальному корупційному скандалі з екс-міністром Миколою Рудьковським.

Так начальник Головного слідчого управління підтвердив: у матеріалах справи Рудьковського є документальні докази того, що саме Ніколаєнко літала разом з ним у Париж, пише "Сегодня".

Однак міс досі не допитувалася слідством, тому що знаходиться у США. Хоча й пізніше, по її поверненню в Україну, Сашу не збираються допитувати. Нібито доказів польоту і так вистачає. До того ж, щоб допитувати її, доведеться відновлювати вже закінчене слідство....


Ніоклаєнко точно літала з Рудьковським, але її не допитуватимуть

А Ніколаєнко, як розповів "Бліку" її друг і екс-колега Олексій Дівєєв-Церковний, саме повертається на батьківщину.

Окрім того, прилетить вона зі Штатів не одна, а у супроводі чоловіка-мільярдера. Також Саша збирається привезти всесвітньо відому скандальну модель Наомі Кемпбелл як члена журі "Міс Україна-Всесвіт".

А ще, за словами світського тусовщика, прибуде в Україну і співвласник та організатор конкурсу, друг Раффіна мільярдер Дональд Трамп власною персоною. Де ж поселяться імениті гості Олексій нібито не знає. Каже, може лише припустити.

Дівєєв-Церковний розповів про весілля Ніколаєнко і гостей-мільярдерів

"У Саші в Києві та в Одесі є шикарні квартири, але зараз у нас є і готелі, які на високому рівні зможуть прийняти їх. Це вже як вони самі захочуть", - сказав він. А з Кемпбелл, як зауважив, потрібно бути обережним...

"Так, мене суворо попередили - триматися подалі від Кемпбелл... Вона любить кидатися мобільними телефонами у людей, коли їй щось не подобається. Кажуть, у неї ще той темперамент! Я навіть спеціально для цього купив гумові чохли, які привіз з Америки для захисту своїх телефонів", - чи то жартома, чи то серйозно сказав Дівєєв-Церковний.

Між іншим, телеведучий особисто був присутній на весіллі Олександри Ніколаєнко та її підстаркуватого обранця Філіппа Раффіна.

Шлюбна церемонія Ніоклаєнко і Раффіна у маєтку їхнього друга-мільярдера Дональда Трампа

"Все відбувалося на дуже високому рівні. Було дуже, безумно гарно! Знаєте, я підписав контракт про нерозголошення цих подробиць і, на жаль, тепер нічого не маю права розповідати", - пояснив Олексій.

Вся територія маєтку Трампа "Маар-А-Лаго" у Палм-Біч до весілля Саші та Філла була прикрашена живими білими квітами

Також телеведучий погодився, що, найшвидше Ніколаєнко і Раффін підписали шлюбний контракт: "Думаю, що так. Не без цього..." Тим більше, що у Штатах це цілком нормальна практика. Цікаво інше - як саме виражені майнові інтереси Ніколаєнко за цим контрактом.

Фото Анни Андрієвської, "Бліка" та "Інтера"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів