Ірина Білик підселила свого Дікусара до Елтона Джона

18 лютого 2008, 11:18
У день усіх закоханих подарунки - річ цілком вже звична. Проте якщо прості смертні часто-густо обходяться валентинками, вітчизняні зірки дарують зорі з неба.

Презентувати небесні світила входить у моду. Так, на концерті у палаці "Україна" 14-го лютого Ірина Білик подарувала зірку своєму чоловіку Дмитру Дікусару.

"Мені кілька місяців тому подарували зірку. Але їй самотньо на небі. Тому я вирішила зробити Дмитру подарунок, який можна побачити лише вночі. І я дарую йому зірку і запрошую всіх глядачів вийти і подивитися на зоряне небо після концерту", - виголосила зі сцени поп-діва.

Білик зробила своєму чоловіку зоряний подарунок

Розчулений Дікусар на місці освідчився дружині. А після концерту зіркова парочка прямувала у ресторан відзначати День Валентина і те, що й на зоряному небі Білик і Дікусар "будут вместе".


Величина зірки Дікусара - 12, вона зареєстрована в Українському астрономічному каталозі "Украстро". Там реєструє назви зірок українська громадська організація Астрономічний союз.

Дмитра Дікусара відправили на небо

І хоча сам танцюрист Скорпіон за знаком Зодіаку, Ірина вручила йому сертифікат на зірку у сузір'ї Овна. Адже кілька місяців тому на честь Білик було названо небесне світило у цьому сузір'ї.

"Одинокою" зоря артитстки була недовго. Тепер і на небі вони з Дікусаром "будут вместе", по сусідству з Вінсентом Ван Гогом, Елтоном Джоном, Еріком Клептоном, Чарлі Чапліном та Джекі Чаном.

Тепер Білик і Дікусар - сусіди Ван Гога та Чарлі Чапліна

За матеріалами Mamamusic

Фото www.donbass.dn.ua, Mamamusic та Ростислава Рипка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів