Саша Ніколаєнко пішла у школу і годувала мільярдера борщем

20 лютого 2008, 10:40
Напередодні фіналу щорічного конкурсу " Міс Україна-Всесвіт" його власниця Олександра Ніколаєнко прилетіла у Київ.

Екс-модель і новоспечена заміжня дама Саша прибула на рідні землі не одна. Разом із нею прилетів її чоловік-мільярдер Філіп Раффін.

Наразі Ніколаєнко вже встигла роздати чималеньку суму грошей на благодійність і розповісти про інтимні деталі свого подружнього життя.

Так, в одному з телевізійних ефірів Олександра зізналася, що іноді підгодовує свого коханого чоловіка українським борщем. Проте він у боргу не лишається.

Її заможний американець, за словами директора "Міс Україна-Всесвіт" також непогано готує. Прикладом, на Різдво мільярдер виставив на святковий стіл індичку власного приготування.


Олександра Ніколаєнко прилетіла у Київ і розповіла про таємниці подружньої кухні

А оскільки Ніколаєнко вже кілька років поспіль патронує київську школу-інтернат N 15, тамтешні діти цього разу також не лишилися без привіту від міс.

Екс-модель особисто вручила іменний сертифікат 35-ти учням школи-інтернату. Таким чином у банку вона відкрила кожному з них депозитний накопичувальний рахунок з початковим внеском 10 000 гривень.

Директор "Міс Україна-Всесвіт" побувала у школі-інтернаті

"Сподіваюся, що моя участь у долях цих дітей допоможе їм у майбутньому впевненіше увійти в доросле життя", - заявила пресі дружина американського багатія.

Проте цими коштами діти зможуть скористатися лише після досягнення ними повноліття. Раніше гроші можна взяти тільки за умови необхідності - на лікування.

Ніколаєнко відкрила дітям банківські рахунки

Разом з тим Ніколаєнко пообіцяла, що буде продовжувати підтримувати вихованців школи-інтернату. А також цього року національний комітет "Міс Україна-Всесвіт" візьме участь у благодійній акції, яку проведе Володимир Кличко в рамках бою у Нью-Йорку 23-го лютого.

Комітет "Міс Україна-Всесвіт" буде "партнером" Володимира Кличка в рамках бою у Нью-Йорку 23-го лютого

За матеріалами прес-служби Олександри Ніколаєнко та "Фактів"

Фото Олексія Садиленка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів