Олесь Довгий розповів, чого він хоче від жінки

28 лютого 2008, 11:15

У наближеному до космічного київського мера Олесеві Довгому прокинулося одвічне "cherchez la femme". Секретар Київради зізнався, що шукає собі пару і любить дивтися кіно українською.

Так, "улюбленець" Віталія Кличка у своїй майбутній жінці хоче відчути те, чого словами не пояснити, повідомляє прес-служба Довгого.

"Хоча я поки не знайшов свою другу половину, вважаю себе чоловіком, який розуміє, чого він хоче від жінки", - заявив він і одразу додав: "Я усвідомлюю всю важливість інституту сім'ї".


Довгий знає, чого хоче від жінки. Залишилося знайти жінку

"Для мене важливо відчути у жінці те, що не можна пояснити словами", - ділиться молодий чоловік, який на дозвіллі любить порубати дрова у бабусі-дідуся.

"Коли я зустріну саме таку людину, то поставлю питання створення сім'ї на перше місце", - заприсягнувся Довгий.

"Думаю, що я до цього готовий", - додав хлопчина. Нагадаємо, раніше поруч із Олесем Довгим були помічені дві дами - Юля і Віка.

Раніше поруч із Олесем були помічені дві дівчини: білявка Юля та скандальновідома брюнетка Віка

Також Олесь поділився своїми кінематографічними симпатіями. Він зізнався, що любить ходити у кіно, проте "хотілося би це робити частіше".

А один з останніх фільмів, які уподобав права рука Черновецького, стрічка Нікіти Михалкова "12": "Гра акторів у стрічці просто захоплює. Хотілося би сказати "браво!".

Олесь любить ходити у кіно, проте "хотілося би це робити частіше"

На думку Довгого, останнім часом на пострадянському просторі почали випускати прекрасні фільми: "Поки що це переважно стосується нового російського кіно, але сподіваюсь, що на український кінематограф незабаром також чекає розквіт".

При цьому Олесь висловився з приводу українізації вітчизняного кінопрокату. Каже, що фільми українською в Україні - це абсолютно нормально.

Фото Анни Андрієвської, Дмитра Амідова, "Ліги", "Бульвару Гордона" та "Новой"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів