Після БМВ подрузі Довгого світить губозакатувальна машинка?

9 січня 2008, 16:49

Після того, як ТаблоID опублікував інтерв‘ю з дівчиною заступника Черновецького Олеся Довгого, у редакцію надійшла реакція від секретаря Київради.

Колега столичного мера буквально відцурався-відхрестився від Левищенко у якості його коханої.

"Ми знайомі з Вікторією. Востаннє я її бачив кілька місяців тому у Києві. Більше ми не зустрічалися..," - запевнив Олесь, слова якого передала його прес-служба.

А Олесь Довгий каже, що Вікторія Левищенко - просто його знайома

Однак найбільше, схоже, чоловіка зачепило навіть не те, що Вікторія в інтерв‘ю іменувала його "коханим", а згадка про подароване ним їй шикарне BMW шостої серії.


"Я, звичайно, займаюся благодійністю. Але вона ніяк не передбачає таких подарунків дівчатам, яких я бачив всього кілька разів у житті", - каже Довгий, який турботливо обіймав Віку на показі Вероніки Жанві кілька місяців тому.

Олесь запевняє, що благодійністю, звісно, займається, але це не передбачає BMW для Віки, яку він "бачив всього кілька разів у житті"

"Все, що розказала Вікторія стосовно мене, я сприймаю або як дівочу фантазію, або як новорічний жарт", - на довершення сказав заступник мера.

І піди тепер зрозумій: чи то у дівчини дійсно фантазія розгулялася, чи то голубки розійшлися-посварилися, чи просто Віка бовкнула що зайве.

Після BMW подрузі Довгого світить губозакатувальна машинка?

Фото Анни Андрієвської, Дмитра Амідова та Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів