Довгий подарував подружці БМВ і любить її на відстані

8 січня 2008, 12:25

На одній зі столичних вечірок у грудні ТаблоID запримітив знайоме обличчя. Дівчина сиділа у глибокому кріслі, час від часу позираючи на циферблат свого годинника і затягуючись сигаретою.

Однак цього разу Вікторія Левищенко, а це була саме вона, була із подругою, а не зі своїм коханим секретарем Київради Олесем Довгим.


А оскільки нічого особливого про обраницю молодого та перспективного працівника Київради відомо не було, ТаблоID вирішив розпитати про Вікторію та її стосунки з Олесем у неї самої.

Тож з‘ясувалося наступне. Разом парочка вже від вересня місяця. Хоча вперше на люди Олесь Довгий і Левищенко вийшли тільки у жовтні - на показ Вероніки Жанві.

Тоді ТаблоID першим написав про зміну на любовному фронті секретаря Київради. За словами Віки, саме "коханий" запросив її тоді подивитися на новинки від української протеже Пако Рабанна.

Як вже повідомляв раніше ТаблоID, Вікторія - модель. Як уточнила сама Віка - із п‘ятирічним стажем.

"Знімалася на обкладинки наших журналів: "Женский журнал", "Натали", "Женское здоровье"... Для багатьох зарубіжних - паризьких, міланських..," - поділилася вона.

Так, після українсько-російських модельних сфер, Левищенко пірнула у світовий океан моди. Затяг подружку Довгого Париж.

Подруга Олеся Довгого Вікторія Левищенко живе у Парижі

На питання, де працює кохання Довгого, Левищенко відповіла: "Метрополітен. Париж". "Шоу, фотозйомки", - лаконічно охарактеризувала суть своєї теперішньої роботи дівчина. Однак на сайті модельної агенції прізвища дівчини так відшукати і не вдлаося.

До речі, саме через роботу Довгому і Левищенко доводиться терпіти муки розлуки. Адже наразі Вікторія проживає саме у столиці Франції.

Пояснюючи, як все ж таки їй вдається бачитися з Олесем, дівчина додає: "Періодично у Київ приїжджаю". Та й Довгий, за її словами, іноді приїжджає.

Тож на питання, чи, на її думку, кохання на відстані існує, Вікторія угукнула: "Так". Однак планів на переїзд у Париж поки в голові не тримає.

Іноді Олесеві доводиться кохати свою дівчину на відстані

"Ні, ну я ж працюю там періодично, це ж модельна робота. В принципі, це тільки сезон. Поки що тут, а у січні вже починаються шоу. Потім знову повертаюся", - пояснила вона у відповіді ТаблоIDу.

Коли ж Левищенко вертається додому, у Київ, то живе, за її словами, у своїй власній квартирі. Нагадаємо, ТаблоID вже писав, що за Вікторією Левищенко значиться Toyota Rav4 та BMW X5. Однак, як з‘ясувалося, у Віки навіть не два авто...

Улюбленою тачкою коханої секретаря Київради є машина, подарована ним самим. Саме це авто Вікторія назвала найцікавішим і найчудовішим подарунком від Олеся Довгого.

"BMW шоста серія", - усміхаючись, уточнила ТаблоIDу Левищенко.

Своїй коханій Довгий презентував приблизно таке симпатичне авто, яке у Києві коштує від 81.800 євро до 130.000 євро

Як повідомили ТаблоIDу у київському автосалоні BMW, така машинка у початковій комплектації обійдеться покупцеві у Києві від 81.800 євро до 99.100 євро (залежно від об'єму двигуна). Власне, ціна, яка, зокрема, залежить від укомплектованості BMW, може сягнути і 130.000 євро.

Отак сильно любить Олесь Довгий свою нову дівчину Віку.

Між іншим, мобільний телефон красуні, також не з дешевих. Вона, за власним зізнанням, надає перевагу Vertu. Та й у руках Левищенко час від часу крутила саме Vertu Ascent Azure Edition "блакитна шкіра".

Мобілка у Віки теж непогана - Vertu Ascent Azure Edition "блакитна шкіра"

Це коштовна дрібничка зі спеціальної серії Vertu 2006 року оздоблена натуральним матеріалом блакитного кольору, що імітує рельєфну шкіру крокодила. Орієнтовна ціна на таке досягнення техніки в інтернеті - 31.200 гривень.

Може, і цей телефон Вікторії подарував Довгий? Принаймні своєму другові і президентському сину Андрію Ющенку Олесь такого кшталту телефон дарував.

Орієнтовна ціна на таку мобілку в інтернеті - 31.200 гривень

Взагалі Вікторія, як панянка зі світу фешн-індустрії, на брендах і дизайнерах знається, а деяких виділяє як улюблених.

"Дизайнери? У мене контракт з DIOR-ом, люблю Джона Гальяно, звичайно, Dolce & Gabbana, Gucci", - поділилася модель.

Окрім того, і вітчизняних дизайнерів пасія секретаря Київради не цурається, у них, буває, вдягається. "Так, у Іри Каравай, іноді у Лілі Пустовіт, ще Вероніка Жанві теж подобається", - зізнається вона.

До речі, за освітою Левищенко - аж ніяк не з модельної сфери. Як розповіла ТаблоIDу Вікторія, вона закінчила факультет Міжнародної економіки в Академії муніципального управління. Однак оскільки модельна кар‘єра стартувала непогано, то міжнародній економіці ще якийсь час доведеться обходитися без Левищенко.

Також дівчина Довгого розповіла, що обожнює гірські лижі. Однак на одному зі своїх улюблених гірськолижних курортів Куршавелі ані з Іреною Кіьчицькою не зустрічалася, ані з Довгим не ковзала.

А ще кохана Олеся зізналася, що любить поподорожувати. Її улюблені країни - Франція та Америка.

Окрім того, на питання про кінематографічні смаки Віка зізналася: "Дуже люблю сучасне російське кіно. З Костею Крюковим, моїм другом, от, не пам‘ятаю, як фільм називається...останній... дуже сподобалося".

Серед останніх прочитаних книг, після невеличкої паузи, Вікторія назвала "Тріумфальну арку" Ремарка.

А наостанок на питання ТаблоIDа, чи не має у Левищенко і Довгого спільних планів на майбутнє, Вікторія після вагань відповіла: "Поки ні".

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів