Горбачова переїхала до Білик з двома чоловіками

6 травня 2008, 13:30
Дві подружки співачки Ірина Білик та Ольга Горбачова, схоже, вирішили з‘їхатися. На деякий час. Офіційна причина: Білик рятує Горбачову від депресії.

Депресію ж на екс-ведучу "Мелорами" нібито навів не хто інший, як її благовірний. Юрій Нікітін останнім часом начебто надто багато часу й уваги приділяє своєму новому дівчачому проекту "Нікіта". А Оля, відповідно, нібито ревнує.

У будь-якому разі квітнево-травневі свята Горбачова проводить саме із поп-дівою та її чоловіком. Навіть свою доньку Поліну Ольга лишила на чоловіка. Може, саме для того, щоб Нікітін менше відволікався на свою Дашу Астаф‘єву.

Горбачова втекла від Нікітіна

Щоб розважити подругу, Білик відвезла Горбачову подалі - у Єгипет. До того ж дами прихопили із собою двох чоловіків - Діму Дікусара і його малого пасинка Гліба. А оскільки син Білик трохи захворів, подружки вели не надто активний спосіб життя.


Дами і купалися небагато, і виходили з номерів в основному вечорами - не хотіли пропускати шоу-програму на головній сцені готелю.

Білик забрала подружку у Єгипет - розслабитися

Насправді ж була у Білик іще одна мета візиту до Єгипту - не лише відпочинок. Зірка хоче придбати у приватну власність невелику віллу або номер в одному з фешенебельних готелів. От хочеться Ірині, аби будь-якої миті була можливість махнути у теплі краї.

Подружжя Білик-Дікусар навіть встигли вподобати одну з таких вілл. Вона знаходиться неподалік від аеропорту Шарм-Ель-Шейха і дуже сподобалася Дмитру й Ірі.

Чоловік і син Білик, Дмитро Дікусар та малий Гліб склали двом дамочкам компанію

Будівництво буде скінчено протягом року. А єдиною річчю, яку Білик придбає у новий будинок, за її словами, буде великий білий рояль.

"Не переживай, Олько, тепер ми не будемо страждати від нерозділеної любові, а коли будемо страждати, будемо приїжджати сюди й писати про це гарні пісні", - відволікала Білик Горбачову роялем і віллою.

Білик і Горбачова створять дует?

Поки що ж, дует, який дами давно одна одній обіцяють, - дотепер не написаний. Проте, можливо, спільне проживання в апартаментах Білик на березі Червоного моря надихне жіночок.

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів