Горбачова не вірить, що Нікітін спить з усіма підопічними

25 березня 2008, 16:21

Оля Горбачова з "Арктики" хоч і закохується з півоберта, та воліє кохати все життя одного чоловіка. Може, саме тому її продюсер Юрій Нікітін хоч і живе окремо, час від часу повертається пожити у неї...

Натомість чутки про те, що Горбачова і Нікітін розписані офіційно, жінка заперечує.


"Ну, це з тієї серії, що він зустрічається з Дашею Астаф‘євою. Я стверджую, що чутки про наше весілля - вигадки! І у свою чергу, сподіваюся, що і роман з Дашею - теж вигадка", - коментує Ольга в інтерв‘ю "Бліку".

"Він живе один. А коли хоче, то живе з нами. Як мінімум - ми проводимо вихідні разом", - додає Горбачова, у якої з Нікітіним є трирічна донька Поліна.

Горбачова про шлюб з Нікітіним: "Я стверджую, що чутки про наше весілля - вигадки! І у свою чергу, сподіваюся, що і роман з Дашею - теж вигадка"

І це при тому, що Оля, за її зізнанням, легко закохується.

"Дуже! Причому мені навіть не обов'язково лягати в постіль з людиною, у яку я закохана. Для мене любов - це творчий наркотик. Тільки під її впливом я можу писати пісні", - запевняє вона і додає:

"Оскільки я пишу всі пісні сама, то які пишуться, такі й є".

Горбачова, яка чи то жінка Нікітіну, чи то не дуже, також поділилася, що заводити паралельні стосунки для неї дуже складно:

"Я цього не витримала б психологічно. Тому краще не починати, а визначитися й намагатися все ж таки любити одного чоловіка все життя". Виходить, тим одним став Нікітін? І чутки про його романи із його ж підопічними Горбачову особливо не зачіпають.

"Я так міркую: у Нікітіна зараз 4 жіночих колективи. Готується ще три. Якщо він буде спати з усіма своїми артистками, а їх більш 20, то, напевно, у нього бракуватиме часу на роботу", - переконує Оля.

Горбачова: "Якщо Нікітін буде спати з усіма своїми артистками.., то у нього бракуватиме часу на роботу"

"Мало того, якщо можна було б просто переспати, так відносини ж ідуть до якогось розвитку і виходити з них - вже проблема. А емоційно перенапружуватися на роботі, я думаю, жодному чоловіку не потрібно", - висловлює гадку лідер "Арктики".

А от до питання роздягання у шоубізнесі до самих трусиків та й того більше Горбачова ставиться абсолютно спокійно.

"Я спокійно до цього відношуся і не вважаю це чимось диким і непристойним. Дуже багато хто вважає, що ми займаємося мистецтвом. Люди помиляються. Це бізнес!" - констатує Горбачова.

При цьому Оля прогнозує, що коли люди знімуть із себе все, то піде зворотна тенденція - усі будуть вдягатися по саме не можу.

"Але поки ще не все зняли. Переконана у тому, що наступним етапом роздягання перед масовим одяганням стане оголення не тільки грудей, але й жіночих лобків. Не впевнена тільки, чи підуть на такий самий крок наші зірки-співаки", - засумнівалася Арктика.

Горбачова: "Наступним етапом роздягання перед масовим одяганням стане оголення не тільки грудей, але й жіночих лобків"

Також Горбачова відкинула натяки на те, що після концертів їй пропонують секс.

"Може і були розмови з нашим менеджментом, але до нас вони не доходили. А взагалі, я вважаю, артист має вирішувати це особисто. А раптом це любов з першого погляду? А стосовно комерційної складової, то гонорару за певні послуги у нас у контракті не існує", - сказала вона і додала, що чула, ніби у деяких жіночих групах це є.

Оля також сказала, що не відмовилася б від пластичної операції - у майбутньому, хоча поки не робила.

"Поки ні. Але у майбутньому відмовлятися не буду, якщо моя професія так само прямо буде пов'язана із шоу-бізнесом... А взагалі, я не боюся пластики і вважаю це абсолютно нормальним явищем", - сказала вона.

Горбачова не відмовилася б у майбутньому від пластичної операції

Отаке от нелегке зіркове життя. Між іншим, друзів за такого життя також стає все менше. От у Горбачової, прикладом, за її словами, залишилася тільки одна подруга:

"...Олена, і вона адекватно відноситься до того, що я стала відомою. А інші "друзі" просто приїжджали до мене у Київ, щоб пожити, погуляти у столиці, покрутитися у світі шоу-бізнесу. Я це дуже відчуваю. Тому, коли приїжджаю у рідний Кривій Ріг, то зустрічаюся тільки з Оленою".

Разом із тим у ході інтерв‘ю Оля згадала про якогось "друга, який постійно вмовляє полетіти в Арктику на вертольоті"...

Зате Горбачова проводить достатньо, на її думку, часу зі своєю донькою. Балувати її не любить.

"Я їй купую тільки найнеобхідніші речі. Але Іра з Ассією, у яких сини, буквально божеволіють, коли бачать якесь красиве платтячко для маленької дівчинки. Вони купують його і несуть моїй дочці. Мало того, коли в Іри залишається шматочок тканини від концертного костюма, вона відразу замовляє подібну сукеньку й для Поліни", - ділиться співачка.

У Горбачової лишилася лише одна справжня подруга

А ще Горбачова додала, що з посади ведучої "Мелорами" на "Інтері" її свого часу "попросили" піти". Може, дарма...

Фото "Бліка", Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів