Ані Лорак: "У нас перше місце... вся Європа бачила"

27 травня 2008, 13:28
В особистому житті Ані Лорак почався новий етап, а своє місце на "Євробаченні" співачка вважає першим. Про це Кароліна оголосила в аеропорту, коли нарешті прибула на рідну землю.

"У нас перше місце. Ми не будемо нічого обговорювати, ви самі все бачили і вся Європа бачила", - переказує слова Лорак "Сегодня".

"Ми показали шоу, що виходить за рамки "Євробачення"... Наш виступ був визнаний експертами найкращим за всю історію цього конкурсу, тому я усіх вітаю з перемогою", - сказала Кароліна, пише "Комсомольська правда в Україні".

До речі, у своєму (другому) півфіналі Лорак таки була на першому місці, набравши 152 бали. У той же час Діма Білан у своєму (першому) півфіналі був тільки третім і набрав 135 балів.

Кароліна повернулася у Київ: "У нас перше місце. Ми не будемо нічого обговорювати, ви самі все бачили і вся Європа бачила"

"Всі експерти, фанати, журналісти, музичні критики оцінили наш виступ на найвищому рівні, мене там на руках усі носили!" - розповіла співачка.

Ані також зізналася, що під час фінального голосування сильно хвилювалася, але була налаштована на перемогу.

"Мені запропонували шампанського. Але я відмовилося: яке шампанське, мені, може, зараз потрібно знову виходити на сцену і як переможниці пісню співати", - відверто поділилася співачка своїми думками у напружені миті фіналу.

"Я вам скажу, що у моєму житті не було важчого емоційного навантаження, ніж під час цього голосування. Єдине, було трохи образливо - наші країни-сусіди могли б бути більш щедрими на бали. Це незрозуміло і викликає багато питань. Але взагалі, думаю, музика перемогла", - підсумувала Кароліна.

 Лорак трохи образилася на сусідні країни за маленькі бали

Артистка також відзначила, що не збирається ні з ким лаятися і бажає Дімі Білану, яекому присудили першість на "Євробаченні-2008", успіхів.

До слова, коли Ані Лорак з‘явилася в аеропорту, в руках вона тримала український прапор і серце "Press Award Eurovision Song Contest" - нагороду, яку отримують улюбленці преси на міжнародному пісенному конкурсі.

На відміну від минулорічної зірки "Євробачення" Вєрки Сердючки, Лорак цю почесну нагороду вручили одразу.

А на питання журналістів, чи можна було обійтися без Філіпа Кіркорова, Кароліна лише сказала, що у нас у країні багато професіоналів, але не знайшлося таких, хто б серйозно їй допоміг у підготовці.

Ані Лорак привезла додому нагороду улюблениці преси "Press Award Eurovision Song Contest"

"Сьогодні є результат і гарний, головне ж не місце, а визнання Європи. Мене у Белграді в аеропорт несли на руках, скандуючи: "Україна!". На прес-конференціях нашій команді аплодували стоячи, а українська вечірка зібрала понад дві тисячі осіб", - розповіла Ані.

Кароліна також наголосила, що президент "Євробачення" з усіх вечірок іноземних делегацій відвідав тільки нашу.

"І після оголошення результатів він підійшов до мене і сказав, що йому дуже шкода, що так вийшло з підсумками конкурсу. Навіть московські журналісти, які були у Белграді, щиро мене підтримували", - додала Лорак.

Та на відміну від Білана, який на "Євробачення" їздив двічі, Кароліна поки про повернення на конкурс думати не хоче.

Президент "Євробачення" зізнався Лорак, що йому шкода, що так вийшло...

"Другий раз про "Євробачення" думати не хочеться, тому що це дуже виснажливо. "Євробачення" не для слабких людей. Ну а в мене ще є над чим попрацювати і без конкурсу" - зізналася співачка,

Так, Ані Лорак вже запросили, за її словами, виступити у Швейцарії, Швеції та Англії. Тож через європейські гастролі Кароліна змушена була відмовитися від довгоочікуваної відпустки.

А на питання про довгоочікуване весілля зі своїм нареченим і продюсером Муратом Налчаджиоглу Лорак промовчала. Співачка лише зауважила, що зараз починається новий етап у її особистому житті...

Кароліна поїде на гастролі, а от чи вийде за Мурата - все ще таємниця

Фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів