Олесь Довгий хоче бути, як Ів Сен-Лоран чи Дольче і Габбана

19 червня 2008, 13:09
У той час, як одним news-талантом у команді Леоніда Черновецького днями може стати менше, з іншого боку відчувається значне підкріплення.

Тоді як заступник київського мера Ірена Кільчицька написала заяву за власним бажанням, секретар Київради Олесь Довгий нагадав про своє існування активізацією діяльності.

Причому активність Олеся вилилася у бажанні блиснути своїми досі прихованими талантами у легкій промисловості.

Раніше Довгий міг похизуватися лише здатністю робити неймовірно дорогі подарунки своїм пасіям, збирати слоненят, рубати дрова та носити блакитні черевики з бідних крокодильчиків.


Тепер же світ побачить колекцію одягу від Олесика.

"Зараз я намагаюся домовитися з одним із українських дизайнерів про власну колекцію, яку, сподіваюся, ми презентуємо восени", - сказав Довгий, повідомляє його персональний сайт.

"Хочу, щоб ця колекція поєднувала в собі сучасний молодіжний модний одяг і елементи українського вбрання, українського орнаменту", - додав він.

Одним словом, доходився Довгий на "Український Тиждень Моди".

При цьому любитель маленьких слонів запевнив: "Те, що я ношу вишиванки - не данина моді". За його словами, вишиванка є його "улюбленим елементом гардеробу".

"Мені дуже подобаються українські вишиванки та взагалі український національний одяг", - пояснив Олесь.

Також Довгий запевнив, що для нього не має значення, одяг яких брендів він купує.

"Я звертаю увагу, в першу чергу, на те, щоб одяг був якісним, зручним і пасував мені. Для мене важливо, щоб костюм гарно виглядав, мав охайний вигляд і не викликав роздратування", - сказав Довгий.

Схоже, блакитні туфлі вартістю під тисячу доларів Олеся точно не дратували.

Фото з персонального сайту Олеся Довгого


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів