Подкопаєва полетіла на "Євробачення", а Хитров лікується

2 вересня 2008, 13:30

У вівторок рано вранці олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва вилетіла у шотландське Глазго для участі у танцювальному "Євробаченні.

Полетіла у Шотландію Ліля з Сергієм Костецьким, її першим партнером по "Танцях з зірками". Нагадаємо, він замінив для Лілі Кирила Хитрова.

Останній під час однієї з репетиції вивихнув ногу, писала газета "Жизнь как она есть". Причому травма виявилася настільки серйозною, що Хитрову заборонили брати участь у "Євробаченні".

Хитров не полетів із Подкопаєвою на "Євробачення"

Вже у серпні Ліля почала танцювати із Сергієм заново. І хоч часу було небагато, пара нібито готова до змагань.


"У нас готово абсолютно все!" - завірив "Сегодня" Костецький.

Натомість Ліля попрямувала у Шотландію з Сергієм Костецьким

"Правда, минулого тижня я зліг з температурою - напевно, зміна погоди якось позначилася, от я і сам не помітив, як підмерз. Через це я трохи вийшов з форми, тож до самого відльоту тренувався з Лілею, потім її відпускав, і продовжував наганяти зі своєю партнеркою", - розповів Сергій.

Врешті, аби Костецький більше не мерз, Подкопаєва із материнською турботою подарувала йому білосніжний теплий реглан.

І щоб більше мені не хворів! Я ясно висловилася?!

Сама ж спортсменка у понеділок об'їхала всіх знайомих і близьких, з ким могла попрощатися у Києві і з ким потрібно було владнати якісь справи.

"Я зараз не особливо хвилююся. Треба стільки встигнути зробити, що не до хвилювань. До того ж вірю: все буде відмінно", - поділилася вона у телефонній розмові з журналістами.

Ліля не особливо хвилюється, каже, все буде відмінно

Вже зовсім небагато лишилося до моменту, коли українці знову матимуть змогу вболівати за своїх на "Євробаченні". Міжнародний танцювальний конкурс відбудеться 6-го вересня. Джайв!

Фото Дмитра Амідова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів