Екс-дружина Шовковського вийшла заміж за бізнесмена-москвича

17 жовтня 2008, 11:22

Перша дружина футболіста-красунчика Сашка Шовковського змінила статус. Для рудоволосої журналістки Власти "службовий роман" закінчився "фатально": Шовковська щасливо вийшла заміж.

Обранцем директорки з зовнішніх зв'язків фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" ("СКМ") став москвич Борис Фірсов. Останній є керуючим директором групи компаній "Михайлов і партнери" (управління стратегічними комунікаціями).

Чоловіки Власти Шовковської: Нинішній і Колишній

"У нас дуже цікава робота, цікаві стосунки. Ми живемо у різних країнах. Він росіянин, з Москви. Тому весь час живемо у переїздах. Чим більше ми разом, тим більше сумуємо одне за одним", - розповідає Власта в телефонному інтерв‘ю "Дусі".

Екс-дружина футболіста вийшла за бізнесмена-москвича

Однак, за словами екс-ведучої спортивних новин на СТБ, переїжджати ніхто ні до кого, схоже, і не збирається.


"Ну чому переїжджати? Офіс компанії Бориса розташований у Києві, він багато часу проводить тут. Тиждень у Києві, а потім у Москву", - пояснює вона.

Як розповіла Шовковська, познайомилася вона з Фірсовим рік тому на робочій зустрічі.

Борис Фірсов і Власта Шовковська підтримують кохання у переїздах

"Ми обговорювали інформаційну політику групи компаній", - додає екс-дружина футболіста. На питання, чим же сподобався Боря Власті, жінка відповіла:

"Усім. Він дуже мудра цікава людина, дуже симпатична. Він найперший мій друг. Таких зустрічаєш дуже рідко. З ним добре завжди і у всьому".

Їм добре завжди і в усьому

"Він чомусь у перший день вирішив, що я буду його дружиною", - додає щаслива і закохана руденька. Вирішив і одразу повідомив про це Власті.

"Так. Наступного дня почав писати вірші. Ми дуже довго нікому не говорили про наші стосунки. З серпня місяця ми разом, але нашим колегам і знайомим сказали десь у грудні", - ділиться журналістка.

Фірсов чомусь у перший день вирішив, що Власта буде його дружиною

Потім Шовковська і Фірсов познайомили своїх дітей, батьків, сказали всім, що вони разом і збираються розписатися. За словами жінки, багато хто розцінював ці стосунки як службовий роман.

Нагадаємо, від шлюбу із Олександром Шовковським у Власти є син. Цікаво, що у її нового чоловіка - також хлопчик.

Казали, що у них службовий роман

"У Бориса є одинадцятирічний син. Весь вільний час ми намагаємося проводити з дітьми", - каже вона. Причому, за словами, помічниці Ахметова, діти на звістку про шлюб їхніх батьків відреагували радісно.

Звісно, як каже Шовковська, хлопці є хлопці й без суперечок не обходиться. Але це не стосується їхнього особистого життя. Тим більше, що за її словами, дітям завжди знайдуть цікаві розваги: походи, футбол, гра на більярді.

Фото "Дусі" та з сайту www.shovkovsky.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів