Орбакайте стала чебуреком і станцювала стриптиз

17 грудня 2008, 17:41

У вівторок в одному з київських кінотеатрів відбулася прем'єра фільму "Любовь-Морковь 2", пише "ТСН.ua".

На перший показ комедії завітали й українські зірки. Серед присутніх були помічені телеведучий Сергій Швець, шоумен Ілля Ноябрьов, співак Олександр Пономарьов з дружиною Вікторією та актриса Ольга Сумська.

Сумська і фільм подивилася, і націлувалася до схочу з шоуменом Ноябрьовим

"Було цікаво, чому фільм не переклали українською. Я запитала, і мені відповіли, що "морковь" негарно звучить українською", - сказала Сумська.

Презентувати стрічку до столиці приїхала виконавиця головної ролі Крістіна Орбакайте, співачка Ольга Орлова, яка зіграла подругу головної героїні, та продюсер стрічки Ренат Давлет'яров.


Пономарьов не ліз цілуватися, а просто потис Іллі руку

"Одного разу копродюсер Олександр Олейніков прочитав кумедну п'єсу молодого білоруського драматурга. Потім я прочитав цю п'єсу. Вона видалася мені безглуздою, але там був один цікавий момент - подружжя помінялося тілами. Далі ми дев'ять місяців "валяли дурня" і так вийшов фільм "Любовь-Морковь", - розповів продюсер стрічки.

Ресторатор Маргарита Січкар перед фільмом всілася зручніше

Цього разу персонажі Крістіни Орбакайте та Гоші Куценко помінялись тілами зі своїми дітьми.

"Я думав, що сюжет картини вичерпаний, але знову з'явився цей молодий драматург і сказав, що придумав новий сюжет, почав розповідати, і я зрозумів, що це новий фільм. Так з'явилася "Любовь-Морковь 2", - додав Ренат Давлет'яров.

Орбакайте приїхала показати "Любовь-Морковь 2" українцям

Виконавиця однієї з головних ролей Крістіна Орбакайте в другому фільмі перетворилась на 10-річну дівчинку. Донька Алли Пугачової зізналася, що в образі дитини їй було легше.

Крістіна Орбакайте з подружкою по фільму Ольгою Орловою, екс-"Блестящей"

"Цього разу було легше. Все-таки дитиною я була, а от чоловіком - ніколи. Тому є, що згадати. Щодо мого реального дитинства, то я була дуже завантажена: музична школа, балет, іноземна мова. Хотілося швидше подорослішати та стати самостійною", - поділилася Крістіна.

До речі, у другій серії "Любові" у Крістіни було кілька цікавих сцен. Одна з них - роль чебурека. Нібито саме у такому образі 10-річна дівчинка Орбакайте роздавала рекламні листівки, щоб заробити гроші.

Орбакайте була смачним чебуреком

"Цей костюм переміряла вся знімальна група. Всім хотілося влізти у цей чудернацький одяг та відчути себе апетитним чебуреком", - розповіла Орбакайте.

Крім смачного костюму, співачці довелося приміряти на себе образ стриптизерки. Щоб відзняти епізод, у якому героїня Крістіни танцює стриптиз, довелося робити багато дублів.

Гоша Куценко впав у дитинство


"Так, стриптиз - це нелегко. У фільмі вона (сценка) триває дві секунди, а дублів було з п'ятдесят. Я почала поважати роботу стриптизерок, бо це таки складно", - зізналася зірка.

Нагадаємо, українські глядачі зможуть оцінити "дитячу" гру Куценко та Орбакайте вже з наступного тижня.

Фото "ТСН.ua" , "Комсомольська правда в Україні", svitske.tv та foto.mail.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів