Руслана отримала опіки, а Повалій з'їла вухасту тварючку

19 січня 2009, 18:21
На різдвяні канікули Руслана отримала опік, а Таїсія Повалій погуляла з емігрантами.

Так, 31-го грудня Руслана Лижичко давала концерт під польською Варшавою, на відкритому майданчику біля ріки Вісли.

"Взагалі, змерзла і Вісла, і ми, і всі на світі. Був такий мороз, що я, тримаючи мікрофон, отримала опік руки. До речі, подібне зі мною вже було - я виступала у Бішкеку, де повітря розжарилося до +40. Тоді теж обпекла руку", - розповіла співачка про свої термічні досвіди.

А Новий рік Руслана зустрічала двічі. Перший раз за київським часом - у гримерці, а другий - за польським, на сцені.

Руслані, що спека, що холод - одні опіки

Вже на Різдво Лижичко була зі своїм чоловіком-продюсером Олександром Ксенофонтовим. Вони лишилися вдома у Києві. Хоча у той самий день, 7-го січня у мами Руслани день народження, до неї у гості парі вибратися не вдалося.


Тож колядувала Лижичко батькам по телефону. Запевнила, що сама зробила кутю, терла мак, поки вдома нікого не було.

Вдома з сім‘єю зустрічала Новий рік Таїсія Повалій. А 3-го січня вона з чоловіком-продюсером Ігорем Ліхутою полетіла до австрійського Відня.

"Ми просто гуляли містом. А також відвідали імператорський палац. До нас приєдналися наші друзі - українці, які давно емігрували у Чехію. Вони приїхали у Відень на машині й оселилися з нами в одному готелі, у самому центрі міста", - розповів Ліхута.

За його словами, друзі привезли з собою кролика, приготовленого у соусі з вершками, й індукційну пічку. Все розігріли просто у готелі, і з'їли під французьке вино.

Повалій провела Новий рік з емігрантами

А 6-го січня подружжя було вже у Києві.

"Удома на них чекала кутя, приготовлена тещею, і багато всілякої іншої смакоти", - додав Ліхута.

Вдома зустрів Новий рік актор і телеведучий Володимир Горянський з дружиною. "А на Різдво ми поїхали у гості до Сніжани Єгорової з Антоном Мухарським, на дачу в село Плісецьке під Києвом. Ми каталися на санках, до нас приходили колядники із села, співали пісні, взагалі, веселилися по повній програмі!" - розповів Горянський.

Горянський поїхав в гості у село до Мухарського і Сніжани Єгорової

"Справжнє сімейне свято" влаштувала вдома й олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва.

"З Києва нікуди не виїжджали, тому що дітки маленькі. Ми подарували малятам шикарні карнавальні костюми, красиву ялинку, яку разом і наряджали", - розповів її чоловік Тимофій Нагорний.

А Подкопаєва зібрала компанію вдома

І хоч самі Подкопаєви у гості не пішли, гості прийшли до них. До компанії доєдналися плавчиня Яна Клочкова, співак Андрій Кравчук й інші друзі пари.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів