Володимир Кличко захопився жінкою-політиком і хоче слов'янське весілля

28 січня 2009, 19:36
Один з найбажаніших наречених України, боксер Володимир Кличко живе не самим рингом. Спортсмен розповів, що він робить у вільний від боксу час, висловив своє захоплення прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та поділився мріями про весілля.

"Пояси - це спортивна частина життя і воно, слава Богу, крутиться не лише навколо спорту. У цьому плані мені, звісно, легше, оскільки захоплень дуже багато чи хоббі, таких, наприклад, як кайсерфінг чи гольф", - розповів Кличко-молодший під час своєї з братом прес-конференції.

Тож, за словами боксера, саме спорт йому "відкрив двері у суспільство" та різного роду захоплення.

Кличко не лише вміє битися на ринзі, а й грати у гольф

Окрім написання віршів про старшого брата, Володимир також цікавиться й іншими видами мистецтва.

"Музика мені дуже подобається, і кіно мені дуже подобається", - сказав спортсмен. Виявилося також, що Кличко - любитель ходити до театру.


"Ви знаєте, давно вже не був у київських театрах. Із задоволенням відвідав би їх. Треба подивитися програму, коли і що проходить, і, звісно, (співставити) з часом", - зізнався Володя.

До речі, боксер неодноразово наголошував, що вільного часу в нього дуже мало. Однак, як сказав сам Кличко-молодший: "Якщо є бажання, то можна знайти і час".

Що ж до улюблених вистав, то Володимир надає перевагу чомусь веселому перед драматичними речима.

"Драми мене не цікавлять. Я гадаю, що драми у нас вистачає з економічною кризою. Я б, напевно, сконцентрувався на комедії. На даному етапі життя..," - сказав спортсмен.

Володимир (ліворуч) пише вірші про старшого брата Віталія (праворуч)

А от на питання, чи планує він на даному етапі життя власне весілля, Володимир Кличко, посміхаючись, сказав ТаблоIDу: "А навіщо?".

"Ви знаєте, весілля я не планую і вже знявся в одному з фільмів Тіля Швайгера там, де граю самого себе. І було, власне, так би мовити, весілля", - розповів спортсмен-красунчик.

Щоправда, те весілля, яке було у фільмі, Володі не надто сподобалося. Справжнє своє весілля боксер бачить інакшим.

"Але весілля у мене буде. І якщо воно буде, то трохи інакше проходитиме. Тому що я був розчарований: "І це моє весілля?"... Воно було сухим... ну якось не по-нашому, не по-слов'янськи. Я не кажу, що кожне весілля має закінчуватися за традицією мордобоєм...", - спробував пояснити Кличко-актор.

Після цього Володимир зізнався, що мріє про весільну церемонію у слов'янському стилі: "У ньому більше кольорів та емоцій!"

Поки що невідомо, у якого дизайнера боксер замовлятиме собі та нареченій святкові вбрання. Але не виключено, що Кличко звернеться до українських модельєрів, яких він вважає дуже талановитими та перспективними.

"У нас не лише дизайнери хороші, у нас навіть ті, хто показує - напевно, найкращі у світі, я маю на увазі самих моделей, котрі показують моду", - відверто сказав Володимир.

Кличко-молодший хоче слов'янське весілля

Нагадаємо, ще нещодавно Кличко-молодший більше цікавився іноземними подіумними красунями. Так, навіть подейкували про імовірне весілля між Володимиром та чеською моделлю Кароліною Курковою.

Однак тепер спортсмен звертає більше уваги на красунь-співвітчизниць. До речі, не лише на звичайних моделей, а навіть на відомих політиків.

Так Кличко-молодший зізнався у своїй симпатії до прем'єр-міністра Юлії Володимирівни Тимошенко.

Щоправда, ім'я лідерки "БЮТ" боксер прямо не називав, але навіть без імен стало зрозуміло, про чию облягаючу сукню та елегантність говорив Кличко.

"...Я звернув увагу на фотографію, яка була зроблена не так давно. Багато хто здогадається, хто з ким зустрічався. Зустрілися одні важливі люди, ключові люди у країнах, як в Україні, так і у Росії", - почав свою розповідь спортсмен.

"Зустрілися одні важливі люди, ключові люди у країнах, як в Україні, так і у Росії"

"Ви знаєте, ця фотографія, у ній я знайшов як у дизайні певну естетику. Оскільки там були чоловік і жінка. І у цієї жінки-українки був прекрасний дизайн її одягу. Її офіційного одягу", - трохи плутано пояснював Володя.

"І я гадаю, що ця українка, яка також представляє нашу державу за кордоном, своїм зовнішнім виглядом показує красу, якою наші українські жінки завдячують не лише хорошим дизайнерам, але також своєму внутрішньому та зовнішньому світу ", - додав Кличко-менший.

Фото Дмитра Амідова та фото прес-служби Тимошенко

Читайте також на "Чемпіоні": "Брати Клички розповіли про свої плани. ФОТОРЕПОРТАЖ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів