Лорак: Наша майбутня дитина візьме віру тієї країни, в якій народиться

2 лютого 2009, 13:07
Краща співачка "Євробачення" Ані Лорак давно мріє про весілля. І от цього року бажання артистки здійсниться - Кароліна вдягне весільну сукню і стане дружиною свого коханого Мурата.

"Не так давно вирішили точно - цього року ми одружимось. Причому довго тягти не будемо і вже через місяць, максимум - три", - сказала артистка в інтерв'ю "ТСН".

Лорак часто говорила з Муратом про весілля та дітей

"Я, як ніколи, хочу вийти заміж і народити дитину. Ми з Муратом часто про це говоримо. Дуже хочеться, щоб все було красиво і розмірено", - зізналася Лорак.

А от щодо віросповідання, то артистка не збирається його змінювати. Навіть незважаючи на те, що її коханий - мусульманин, а вона - християнка.

Співачка скоро вдягне весільну сукню

"Питання так не стоїть, і взагалі, це просто так прийнято, що потрібно змінювати віру. А ми вважаємо, що проблем немає, оскільки Бог один. Іслам я приймати не буду, так як і він - християнство", - розповіла артистка.


Не виключено також, що майбутні діти Мурата та Кароліни теж матимуть відмінну від маминої віру:

"А майбутня дитина візьме віру тієї країни, в якій народиться, тим більше, що для мене не принципово, де жити. Я просто хочу бути щасливою".

Лорак з коханим мають різне віросповідання

Нагадаємо, вперше про шлюб співачки та її коханого турка Мурата заговорили ще два роки тому. Однак з невідомих причин весілля так і не відбулося.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та з сайту "Eurovision"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів