Соратниця Януковича не може вибрати позу

30 квітня 2009, 11:34
Регіоналка Ірина Бережна знаменита у тусовці не своїм депутатським мандатом.

Іра абиякою відомістю завдячує демонстрацією своїх шмоток, вагітності, "роковому погляду". А також завдяки чуткам про її роман зі 59-річним співвласником "1+1" Борисом Фуксманом, адвокатом Сергієм Власенком й екс-міністром Нестором Шуфричем

"Я вже навчилася ніяк не реагувати на чергові "сенсації". Колись прочитала, що в мене дитина від Нестора Шуфрича", - каже в інтерв‘ю "Газеті по-українськи" Бережна.

"Ми з коханим сміялися, а Нестор сказав, що тепер він просто зобов'язаний стати хоча б хресним батьком", - додає депутатка.

Шуфрич зобов'язаний стати хресним батьком дитини Бережної
Депутатці приписували роман з Фуксманом

Раніше, Ірина зізнавалася, що живе зі своїм коханим у цивільному шлюбі. Штамп у паспорті для неї, мовляв, не настільки важливий.


А найбільший головний біль для вагітної соратниці Януковича нині - поза. Поза, у якій вона муситиме народжувати.

Бережна не може вибрати позу для пологів

"Легше мамам, які вже народжували, вони можуть порівняти. А я тільки слухаю лікарів. Вони кажуть, що можна стоячи, лежачи та навіть у воді", - пояснює Бережна.

"Я аж розгубилася, не знаю, яку вибрати", - додала вона.

Незаміжня депутатка, нагадаємо, чекає на дівчинку: "...Про це ми з чоловіком дізналися з третього УЗД. Бо на 12 і 16 тижні вона відверталася до екрану попкою. У нас, мабуть, буде сором'язлива дівчинка".

А під час вагітності Ірину. Як вона запевняє, не надто рознесло. Регіоналка заявляє, що завдяки правильному харчуванню й активному способу життя вона набрала менше 10 кілограмів.

Фото з "Політичної України сьогодні", "Світського життя", "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів