Ніколаєнко з чоловіком повели екс-"ВІА-Гру" до Коперфільда

15 травня 2009, 14:56

Колись солістка гурту "ВІА Гра", а тепер "Міс Україні-Всевіт 2009" Христина Коц-Готліб понад два тижні прогуляла в Америці.

Завдяки екс-моделі Олександрі Ніколаєнко, власниці конкурсу краси і просто дружини заморського мільярдера, Христя побувала на конкурсі "Міс США-2009" та шоу Девіда Коперфільда.

Разом із сестрою Ніколаєнко Оксаною, тусовщиками Олексієм Дівєєвим-Церковним та Ганною Філімоновю, компанія засідала у Лас-Вегасі. Там розташоване сімейне гніздечко різновікової пари Раффін-Ніколаєнко.

Ніколаєнко (ліворуч) познайомила міс екс-"ВІА-Гру" з Девідом Коперфільдом
Подружжя Раффінів і фокусник

На шоу ж Коперфільда більше всіх хотілося екс-"ВІА-Грі" - фарбована білявка з дитинства мріяла побачити фокуси знаменитості зблизька. Тому і столик компанія замовила просто під сценою. Головним завданням було роздивитися і розгадати секрети всіх фокусів "мага".


Коперфільд, до речі, як на замовлення, запросив на сцену саме українок. Першої викликав Сашу Ніколаєнко.

Олександра запам'ятала одну з карт у запропонованій Девідом колоді. Потім Коперфільд дістав з банки скорпіона, який витяг з колоди цю саму карту.

Потім фокусник поцікавилася, звідки родом Ніколаєнко. А коли дізнався, що з Одеси, сказав: "Ой як приємно, адже Одеса - місто мого серця". Як виявилося, предки Коперфільда родом саме звідти.

Коперфільд використав Сашу для одного з номерів

Фінальний номер своєї програми фокусник присвятив Коц-Готліб. Він викликав білявку на сцену і повідомив, що підготував для неї персональний фокус.

На прохання Девіда Христя зім'яла листок паперу та віддала його Коперфільду. На очах у всіх паперовий жмуток почав підніматися з його руки, завис у повітрі, а потім вибухнув. А з полум'я, яке на якусь мить з‘явилося, матеріалізувалася жива червона троянда. Її фокусник і вручив екс-співачці.

Правда, секрети фокусів розгадати Христі так і не вдалося

Між іншим, Дівєєв-Церковний пожартував, ніби Коц-Готліб припала знаменитості до душі через свою схожість із його екс-дружиною - Клаудією Шиффер.

Коц-Готліб сподобалася Коперфільду через її схожість Клаудією Шиффер?

Після шоу компанію припросили зайти за лаштунки. Там, Коперфільд пообіцяв прилетіти на Багами вболівати за "Міс Україна-Всесвіт". Адже 2-го серпня на ці острови полетить Коц-Готліб, буде готуватися до конкурсу "Міс Всесвіт", фінал якого відбудеться 23-го серпня.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів