Піскун годує сина суші та впевнений, що Гурченко його поважає

3 червня 2009, 13:19
Екс-генпрокурор Святослав Піскун зводив сина на суші та обмінявся люб‘язностями з Людмилою Гурченко.

Днями регіонал зводив своє сімейство на вечерю. Для відпочинку Піскуни обрали ресторан східної кухні.

Самі ж посиденьки були присвячені Святославу-молодшому. Син 60-річного Піскуна успішно завершив навчальний рік. За словами регіонала, його син-тезка на відмінно закінчив третій клас British International School. Як уточнив депутат, на 10-11 балів.

Сімейство Піскунів з друзями сходили на суші

"Святослав дуже любить суші, тому раз на рік, чи то 1-го вересня, чи то на останній дзвоник ми з сім‘єю ходимо у San Tori", - пояснив "Бліку" екс-генпрокурор.

"Син вправно справляється з паличками. Адже він тейквондист. Займається цим бойовим мистецтвом з 3,5 років, і в нього навіть синьо-червоний пояс є. Святославу подобається все східне", - пояснив Піскун.


Правда, у ресторані того вечора Піскун-молодший, здається, не наївся. Із закладу 8-річний хлопчик вийшов з пляшкою спрайту та сухариками з беконом у руках.

Син екс-генпрокурора у ресторані не наївся

У ресторані із Піскунами була також сім‘я однокласника Святослава-меншого. А ще у той же час у цьому ж закладі відпочивали українська співачка і скрипачка Ассія Ахат та акторка Людмила Гурченко.

У тому ж ресторані відпочила й Гурченко

"З Людмилою Марківною ми знайомі, привіталися, поговорили. Вона навіть сказала, що чула про мене, і що поважає мене за сміливість", - запевнив регіонал Піскун. Гурченко сиділа у тому ж залі, що й компанія екс-генпрокурора.

Фото "Бліка"

На титулці фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів