Заміжжя Розинської з бароном-дід-френдом зависло у повітрі

9 червня 2009, 10:30

Телеведуча Наталя Розинська за тусовками і телебаченнями пропускає своє баронське щастя. 27-річна білявка, яка на свій вік не дуже то й виглядає, відклала весілля зі своїм дід-френдом на далеке і поки смутне майбутнє.

"Справа в тому, що зараз у нас достатньо складні стосунки. Він представник іншої країни, іншої нації", - пояснила Розинська "Дусі".

"Ви знаєте, в кожних стосунках буває криза. Я би сказала, що зараз у наших стосунках криза", - підсумувала розважлива білявка.

"Я, чесно кажучи, настільки зайнята собою, своєю кар'єрою, що я поки що вирішила зробити паузу у наших стосунках. Як казала Скарлет у фільмі "Віднесені вітром": "Я подумаю про це завтра, інакше я зійду з розуму", - зацитувала Розинська героїню роману Маргарет Мітчел.


"Я хочу вирішити для себе, яким шляхом мені зараз йти. Тому питання про заміжжя висить у повітрі", - додала Наталка.

Розинська за старою звичкою знову наголосила на "глибині своєї особистості":

"Ви розумієте, я, на відміну від більшості жінок, не ставлю собі за ціль вдало вийти заміж. Як більшість людей хочуть вийти заміж за заможного чоловіка, а краще - за олігарха. Для мене це не є пріоритетом. Тому що я забезпечена жінка".

Блондинка одразу ж заявила, що не ставить собі за мету здобути статус завдяки чоловікові і хоче досягнути цього сама.

"Тому питання заміжжя для мене не є таким актуальним, гострим, заради якого я можу піти на все, покинути все", - підкреслила вона ще раз.

"На сьогоднішній момент питання моєї особистої кар'єри, особистої свободи, свободи духу, свободи волі, свободи пересування, свободи дій - є найголовнішим у моєму житті", - захоплено перераховувала Розинська із густо нафарбованими віями.

Тим не менше, про свого шведського (чи - в іншій версії - швейцарського) барона Наталя досі високої думки. Тож, можливо, для нього не все ще втрачено.

"Ця людина мене взагалі вразила. Це прекрасний чоловік, інтелігентний, розумний, освічений, вихований, делікатний. Таких чоловіків в Україні мало. Він, насправді, мрія кожної жінки. Бездоганний смак, бездоганне почуття гумору. Він сам по собі є унікальним. У Парижі ми з ним ходили в оперу і насолоджувалися музикою", - охкала Розинська.

Що там буде з підстаркуватим вишуканим бароном покаже час. А поки що Розинську побачили в одному зі столичних ресторанів у товаристві зовсім іншого чоловіка. Пара вела дружню бесіду. Чоловік пильно дивився ведучій в очі та все щось розповідав їй, пише інтернет-газета. Сама Розинська пила вино, а її візаві - водичку.

"Немає тут ніякої таємниці. Це мій давній друг, пан Юрій Збітнєв. Ця людина є лідером партії "Нова сила". Мені надзвичайно близькі всі ідеї, які він висловлює", - одразу виправдалася білявка.

"Ми просто давно не бачилися. В Києві було багато подій. Мені дуже приємно, що мене щодня запрошують на різноманітні громадські заходи, деколи навіть на громадсько-політичні. Я вже дійшла до того, що по три рази на день відвідую різноманітні заходи. Але це не заважає мені працювати. Бог дає мені силу і здоров'я, тому я встигаю робити все", - чомусь перейшла на тему тусовок Наташа.

А наостанок таємниче додала: "Нам з Юрієм було про що поговорити"...

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID) та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів