Бужинська буде в костюмі Єви і готова на будь-який секс

17 червня 2009, 15:36

Двічі розлучена співачка Катя Бужинська не лише змінила імідж та розповіла про свої груди третього розміру, а й зняла новий кліп. Причому новий режисер, за словами артистки, відчув її, як ніхто раніше...

Новим, проплаченим Бужинською кліпмейкером став улюбленець "ВІА Гри", Свєти Лободи та Наталі Могилевської Алан Бадоєв.

"Алан мене відчув, мені дуже сподобалося з ним працювати, він відкрив у мені щось нове, чого не зауважували інші", - запевняє натхненна зйомками Бужинська, повідомляє її прес-служба.

Цікаво, що ж це такого нового Бадоєв відкривав у Бужинській...
...що у неї так натерлися груди? Нагадаємо, одним з чоловіків Каті був хірург-пластик

Кліп знімали 17 годин. Причому зйомки відео були постійно під загрозою зриву. Адже, за планом Бадоєва, Катя мала виконувати якісь складні танцювальні трюки з еротичним відтінком.


Для того щоб гарно виконати танцювальні па, Бужинська два тижні, щодня по 3-4 години, займалася з професіоналом французьким арт-танцем.

Через Бадоєва Катя щодня протягом двох тижнів по 3-4 години себе мучила
Бужинська у новому іміджі

Тож у кліпі Бужинська постає у п‘яти різних образах. В одному з них на Каті буде лише костюм Єви. Це, як підкреслює прес-служба співачки, такий собі проміжний образ, що символізує перехід Каті від старого до нового стилю.

Та й взагалі, як запевнила у нещодавньому інтерв‘ю "Бліку" Бужинська, вона любить провокувати і їй є що показати.

"Це всього лише жіночий інстинкт. Так природою закладено, щоб привабити чоловіка і стати матір'ю", - додала артистка, яка мамою є веж 2,5 роки. У неї підростає дочка Оленка від пластичного хірурга Володимира Ростунова.

Бужинська впевнена, що має ЩО показати

"Взагалі я не шукаю супутника життя, усі мої чоловіки завжди приходили до мене самі... Споконвіків чоловік завойовує жінку. Нехай вони йдуть на щось, щоб завоювати мене!" - закликає Бужинська.

Між іншим, розмовляючи про любов до провокацій, Бужинська розповіла і про те, що вона робить зі своїм бюстом: "...Я регулярно протираю їх (груди) кубиками льоду з настою трав і роблю гімнастику". От тільки бюстгальтери співачка, за її словами, не любить. Натомість, симпатизує Катерина спортивному способу життю.

Катя не любить бюстгальтери

"Я дуже люблю фізичні навантаження. Намагаюся щодня відвідувати тренажерний зал, а після фізичних вправ плаваю у басейні. Плавання для мене - це кращий тонізуючий засіб!" - заявила білявка.

"І, звичайно ж, ніхто не скасовував секс. Це не тільки потреба душі, але й тіла", - каже Бужинська

Причому Катя зауважує, що для того, щоб кохатися, не обов'язково мати штамп у паспорті - головна наявність почуттів. А от з коханим чоловіком Бужинська, за її словами, готова на будь-який секс.

Фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів