Довгий мріє про рибу з вином і вітрильник, а Кличко - про віндсерфінг

11 червня 2009, 16:28
У той час як столичний мер Леонід Черновецький встиг відпочити вже в Ізраїлі, Ніцці, Женеві та Цюріху, його колеги відпустку тільки планують.

Так, протеже "Космоса" секретар Київради Олесь Довгий вже намилився відпочивати.

"Я дуже люблю море, тому мрію пройти на вітрильнику увесь світ... Цього року, сподіваюся, пройду разом із другом на вітрильнику узбережжям Хорватії аж до Італії. Щоб щодня заходити в нову бухту і там вечеряти свіжою рибою з домашнім вином. Правда, коли - ще не знаю", - повідомив "Сегодня" Лесик.

За словами Довгого, він дуже любить Італію, "зокрема Флоренцію та її округу".

"Італійці дуже дружелюбні люди, емоційні, вечорами у їх ресторанчиках завжди вирує життя. Дуже приємно, коли ти заходиш, а коло входу тебе зустрічає господар, посміхається тобі. Я обожнюю таку "домашню" Італію. Впевнений, що саме там найсмачніша їжа, а місцеве домашнє вино - найкраще", - захоплено піарив італійський відпочинок секретар.


Довгий проміняє рубання дров для бабці-діда на ресторани Італії та вітрильник

Не знає, коли піде у відпустку, і перший заступник Черновецького Ірена Кільчицька. Але не виключено, що під час літнього відпочинку мерська дама знову навідається у Баден-Баден або Ніццу. Правда, цього року Ірена Реонольдівна у Ніцці вже була.

Кільчицька знову збирається в Ніццу і Баден-Баден?

"Я люблю поєднувати спорт і справи. Просто лежати на пузі або брати участь в олігархічних "терках" я не люблю", - заявив газеті перший заступник Черновецького Євген Червоненко.

Зокрема у травні, за його ж словами, Євген Альфредович катався на лижах в Австрії, а потім брав участь у гонках у Сімферополі.

"Де буду відпочивати влітку, мене поки не хвилює. А взагалі, люблю ралі або виходити у море, або на Дніпро. Мені потрібне повітря свободи", - підкреслив скандальний політик.

Червоненка наразі відпочинок не надто хвилює

Ще один любитель відпочити по-спортивному, Віталій Кличко поки не вирішив, куди їхати гріти черевце. Між тим боксер поділився, що його улюблений відпочинок - віндсерфінг.

"Нещодавно вдалося вирватися на кілька днів на Червоне море, у Єгипет, щоб "піймати вітер". Під вітрилом, у морі я зміг повністю віддатися улюбленому заняттю віндсерфінгу", - розповів лідер блоку свого імені у Київраді.

А трохи раніше Віталій з сім‘єю їздив у Диснейленд, в Орландо та в Національний парк у Флориді.

А Кличко мріє зловити хвилю знову

"Ми з сім‘єю опинилися в індійській резервації, яка стала для нас справжнім сафарі! Правда, часу на відпочинок було небагато, і ми з братом незабаром повернулися до роботи", - побідкався Кличко-старший.

Найшвидшим в царині плануванні відпочинку виявився заступник мера Віталій Журавський, той, який є хрещеним батьком "Міс Україна 2008". Журавський вже у відпустці. "Я зараз у Цюріху, оглядаю місцеві визначні пам'ятки", - підтвердив він телефоном.

За словами ж радника мера Києва Марти Гримської, Леонід Черновецький відпочивати не збирається - буде вирішувати столичні проблеми. Правда, кажуть також, "Льопа" може махнути і в Крим...

Фото Федора Копєйкіна (ТаблоID), а також фото з "Сегодня", "Бліка", "СтарЛайф" і з персонального сайту Олеся Довгого

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів