Кільчицька махнула в Баден-Баден з дружиною Черновецького

Середа, 30 липня 2008, 13:28
Сумно та невесело таблоїдам без вагітної екс-заступниці столичного градоначальника Ірени Кільчицької. Тому щойно на вулиці в об‘єктив фотографа потрапляє округла жіночка, схожа на Ірену Реонольдівну, серце завмирає.

Ще більше радості підступає до горла, коли з‘ясовується, що папарацці зафіксував саме її, куму Леоніда Черновецького. Та ще й де - на одному з її улюблених курортів, у Баден-Бадені.

"Ірена дійсно в Баден-Бадені. Я з нею зідзвонювався. Вона там відпочиває з дружиною Леоніда Черновецького - Аліною Айвазовою", - підтвердив перебування у Німеччині радник київського мера Казбек Бектурсунов, пише "Блік".

А от на питання журналістів, чи не відпочиває разом із двома кумушками й сам Черновецький, відповідь була неоднозначна: "Я не сказав, що Ірена та Аліна відпочивають там вдвох..."

Вагітна Кільчицька відпочиває в Бадені з дружиною Черновецького 

Тож ще кілька днів тому Кільчицька, яка вже от-от і народить, тихо-мирно гуляла вуличками німецького містечка.

Фотокамера застала епатажну екс-заступницю столичного мера на пішохідній вуличці Гернсбахер. Ірена Реонольдівна у прогулянково-спортивному костюмі рухалася у напрямку баден-баденських терм - купалень на термічних джерелах.

Дорогою Кільчицька роздивлялася вітрини магазинів з дитячим одягом. І навіть зайшла до дитячого бутіку з вивіскою "Baumbusch Kindermoden".

 

Там вагітна українська ньюзмейкерша роздивлялася повзуночки й чепчики. Причому приглядалася до речей як зовсім маленьких, так і на старшу дитину - мабуть, на свою доньку Моніку.

Як пише видання, ціни у цьому магазині за німецькими мірками не найвищі: льолі й костюмчики коштують від 30 до 120 євро.

 

Нагадаємо, взимку 2007-го в інтерв‘ю ТаблоIDу Кільчицька зізнавалася:

"Ще я дуже полюбляю в літні періоди на два-три дні злітати в Баден-Баден. Взагалі, це маленьке німецьке містечко, яке нагадує сцену з казки, якусь театральну постановку, казкову декорацію: скрізь квіти, фонтанчики, маленькі будиночки... Я дуже люблю це місто, тому що там насолоджуюся тишею, природою!"

Тоді на питання ТаблоIDа, чи не зупиняється часом Ірена Реонольдівна у готелі "Бюлерхьое", де свого часу відпочивав Кучма, вона відповіла ствердно. Цікаво, чи не змінилися звички й уподобання Кільчицької за цей рік.

А у Київ, як стало відомо, екс-мерська дама мала повернутися вже у середу, 30-го. А у маршрутному графіку Ірени Реонольдівни, нагадаємо, нещодавно значилася й поїздка на Лазурне узбережжя.

Фото "Бліка" та з сайту http://www.chernovetskomu.net


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів