Плавчиня Клочкова – мрія екс-міністра Єханурова

24 березня 2009, 17:03
У той час, як плавчиню Яну Клочкову сватають за бізнесмена Нагорного, вона зізнається, що столичні чоловіки їй набридли. А сильна екс-подружка гімнастки Лілі Подкопаєвої не лише у плаванні, а й у пельменях.

"Якось я розчарувалася у наших столичних чоловіках - розбещені вони дуже", - заявляє 26-річна спортсменка в інтерв‘ю "Газете по-киевски".

Яні, як виявляється, подобаються мужні, порядні й успішні молоді люди.

При цьому для неї зовсім не важлива кількість грошей на рахунку потенційного жениха. Вочевидь, ця олімпійська чемпіонка відноситься до тієї категорії жінок, які вірять, що з милим рай і у шалаші.

Клочкова розчарувалася у столичних розбещених чоловіках

"Я людина домашня, і хотілося б, щоб мій чоловік теж любив проводити час вдома", - дивує Яна, яку останнім часом з тусовок і різноманітних світських раутів мітлою не виженеш.


"Важлива не зовнішність, а чарівність: адже можна бути гарним, але нецікавим. Найважливіше, щоб людям було разом легко", - впевнена екс-дівчина гонщика Олексія Мочанова.

Зустріти Яну можна, за її словами, і в кіно, і у супермаркеті на Горького. А дискотеку вона любить ту ж саму, що й Аліна Завальська з "Алібі".

Яна запевняє, що вона домашня

Клочкова впевнена, що серед її недоліків, з якими доведеться миритися її нареченому, - довірливість і відкритість. А бюджет би вона заводила один на двох, спільний, правда, з урахуванням інтересів одне одного.

Для того, щоб коханий плавчині сподобався своїй майбутній тещі, Яна каже, багато не потрібно: "Та нічого, потрібно бути самим собою. Я думаю, щирість, вона завжди відчувається і підкуповує краще за всі подарунки й компліменти".

Яна може розповісти бойфренду, як поводитися перед майбутньою тещею

Сама ж для коханого Клочкова ладна приготувати що завгодно, і якщо чогось не знає чи не вміє, то божиться обов'язково навчитися.

"А взагалі, у мене особливо добре виходять пельмені", - зізнається вона. Ех, Яну б до бурятів пельмені ліпити - там це сімейна традиція, як розповідав екс-прем‘єр Юрій Єхануров.

Правда, час ще є, бо років до 30 Клочкова взагалі заміж не особливо хоче влізати.

А поки Клочкова ліпить пельмені і заміж не поспішає

Нагадаємо, на рахунку плавчині вже кілька засвічених романів, серед них: з гонщиком Олексієм Мочановим, баскетболістом Юрієм Торопом, 31-річним київським художником Борисом Володкевичем та асистентом продюсера "Стар-Медіа" Дмитром Корнійчуком.

А ще, нагадаємо, у Яни в сексі табу нема.

Фото "Фокуса", "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів