Дочка Сумської любить реальне спілкування, а для весілля ще не час

1 липня 2009, 10:43

"Перша віце-міс Україна-Всесвіт-2009" Антоніна Паперна у свої 18 років про весілля і думати не хоче. Вона так само зустрічається із своїм шкільним коханням Ігорем і не женеться за принцами на білих кобилах.

"Якби мене турбувало це питання, зараз, напевно, була б у пошуках більш перспективної партії - при грошах, на дорогій машині. Але для мене це банально. Я людина почуття. Живу сьогоднішнім днем з думками про завтрашній", - повідомила дочка акторки Ольги Сумської "Бліку".

Для неї, як відзначила Тоня, головне, щоб були любов, взаєморозуміння і довіра. Її обранець має носити красивий костюм, але у той же час не бути хвальком. Тоня любить реальне спілкування, а от штамп у паспорті для неї - справа десята.

Дочка Сумської живе почуттями

"Саме слово "заміжжя" мене якось насторожує. Я скептично до цього ставлюся - це всього лише штамп у паспорті. Для мене головне - нормальні взаємини, розуміння, а штамп - тільки формальність", - пояснила Паперна.


Вона також заспокоїла своїх шанувальників, зауваживши, що заміж поки й не збирається.

"Жодного весілля не намічається. Мені лише 18 років. У цьому віці наївні діти зустрічаються. Думаю, зарано. Ну, куди? Яке весілля?" - дивується вона.

"Ну, куди? Яке весілля?"

Поки що Паперна взагалі працює над собою.

"У мене до себе дуже багато вимог. І ці вимоги я сама для себе виставляла: не їсти після 6-ої вечора, іноді після 3-ої, регулярні заняття у спортзалі. Я маю бути гарною! Якщо хочеш бути бажаною - викладайся на всі сто!" - підсумовує міска.

"Я не найкрасивіша людина у світі. І не можу подобатися відразу всім чоловікам. Усі гарні по-своєму, і смаки у всіх різні", - з розумінням каже дочка тусовщиці. А Тоня, за її ж словами, просто намагається тримати себе у формі.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Бліка", "Новой", з сайту Українського тижня моди та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів