Жіночі чари вовчиці Седокової, мавпи "НеАнгела" і тигриці Клочкової

20 липня 2009, 16:15

Екс-"ВІА-Гра" Аня Седокова, солістка дуету "НеАнгел" Слава та олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова - кожна - мають свою магію.

"Не знаю як щодо чаклунства, але завести чоловіка я вмію за дві секунди", - самовпевнено заявляє співачка і телеведуча Седокова.

"Я - сексуальна. А щоб домогтися гарних результатів, жінка має провести велику роботу над собою. Починаючи від погляду і закінчуючи зовнішнім виглядом, аж до підбору одягу. Я і сама через це пройшла", - завела своєї артистка, яка асоціює себе з вовчицею.

Причому, як запевняє Аня, найкраща дієта для жінки - це кохатися:


"Постійні стосунки з коханою людиною - це головна запорука гарної фігури!"

Седокова впевнена, що заведе чоловіка за 2 секунди

У свою чергу "НеАнгел" Слава має свої секрети і свої жіночі чари.

"Не знаю, якою магією користуються інші руді жінки, а я використовую винятково магію своєї краси, чарівності та скромності!" - скромно відзначила співачка.

Також у хід Слава пускає жіночі хитрощі.

"Я дуже хитра і безсовісно цим користуюся. А для чого ж тоді потрібна така вигідна риса характеру, якщо її не використовувати?" - питається рудоволоса бестія.

За словами артистки, у дитинстві вона хитрощами виманювала у батьків цукерки, запевняючи, що буде пригощати ними дідуся.

"Не знаю, чи вірили вони мені, а чи тільки робили вигляд, що вірять. Та, зважаючи на все, щиросердо вірили, тому що цей метод завжди спрацьовував безвідмовно", - зізналася Слава.

"НеАнгел" Слава - дуже хитра і безсовісно цим користується

Ще одним щиросердим зізнанням "НеАнгела" стало те, з якою твариною вона себе асоціює.

"Іноді з мавпочкою, а іноді з дикою тигрицею", - поділилася Слава.

Водночас плавчиня Яна Клочкова впевнена, що чаклункою може бути жінка з будь-яким кольором волосся. Так само як і хитрою.

"А покажіть-но мені нехитру дівчину! Усі ми - хто більше, а хто менше - хитруємо в тих питаннях, які для нас вигідні та потребують якнайшвидшого вирішення на нашу користь", - поділилася думками Клочкова.

А ще спортсменка додала, що асоціює себе із тигром:

Клочкова впевнена, що чаклункою і хитрюгою може бути будь- яка жінка

"Я - тигриця! Це прекрасні тварини! Дуже розумні, добрі та сміливі". Можливо, саме тому свого часу доля звела Клочкову з гонщиком Мочановим. Адже, як підкреслював Алєксєй в одному з інтерв‘ю, йому до душі жінки-тигриці...

За матеріалами "Бліка", "Glamurchik", kleo.ru, "Комсомольская правда"

Фото Mamamusic, "Отдохни", "Одноклассники"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів