Маша Єфросиніна розповіла про гімнастику в ліжку та злочин проти себе

4 вересня 2009, 12:56
Телеведуча Маша Єфросиніна, яка встигла породичатися з президентом та скоро стане тіткою, знає, чого хоче від життя.

Артистка зізналася, чим займається кожного дня в ліжку та чому більше не буде занурюватися під воду.

Ранок відомої телеведучої починається практично як і у всіх - з кави.

"Завжди з чашки кави, а той з двох. Це налаштовує мене на цілий день. Я, зазвичай п'ю каву чи вдома, чи у кав'ярні неподалік. Для мене це дуже приємний і важливий відрізок часу, тому що проводжу його з дочкою", - зізналася Маша "Бліку ТВ".

Та перш ніж випити чашку кави, Єфросиніна робить фізичні вправи. Таким чином, акторка вже декілька років поспіль тримає себе у формі.


"Звичайна зарядка, проста гімнастика! Причому в ліжку! Адже приходиш додому втомлена, одразу провалюєшся в сон, а зранку дуже важко встати. І ось рік тому я почала робити звичайні вправи, як в школі", - пояснила телеведуча.

"І обов'язково декілька разів на тиждень займаюся з тренером. Ксенія приходить до мене додому, ми багато років займаємося, у неї розроблений для мене курс вправ. Але зарядку я рекомендую!", - додала вона.

А на питання, у чому ж вона зазвичай спить, Маша жартома відповіла: "У вечірній сукні!".

"Якщо серйозно, коли приходжу додому з вечірки чи з роботи, я повністю змиваю з себе всю косметику і абсолютно все знімаю перед сном...", - сказала вона.

Через щільний робочий графік Єфросиніна рідко балує себе такими радощами, як то сісти й почитати книжку. Однак інколи телеведуча все ж таки знаходить час на це.

"Люблю перечитувати класику! А з останнього... Ось нещодавно прочитала "Машеньку" Набокова. Мені не сподобалось, я не люблю такі сумні фінали!", - поділилася Маша.

Ще одним маленьким задоволенням для неї є смачна їжа. Особливо Єфросиніна любить супи.

"Віддаю перевагу холодним супам. Дуже любою окрошку, іноді юшку з буряків", - зазначила вона.

А от найкращим спогадом цього літа для Маші стали одразу дві події.

"Звісно ж, з нещодавніх, за відчуттями - це поїздка на море з донькою і весілля сестри Лізи. Коли твоя найближча людина щаслива - це дорогого коштує", - пояснила вона.

Інколи актриса наважується на екстрим. Найбільш екстремальним своїм вчинком вважає дайвінг.

"Я занурилась одразу на тридцять метрів, пройшовши всього лише декілька уроків у басейні. Це дуже небезпечно, це злочин по відношенню до себе! Після цього дайвінгом не займаюсь", - зізналася Єфросиніна.

Наостанок Маша розповіла, про що ж вона мріє.

"Я буду банальною. Але для мене дуже важливо, щоб усі люди, яких я люблю, були живі та здорові. Якщо так не відбувається, це те, що вибиває мене з колії серйозно і надовго, це те, з чим впоратися мені дуже важко", - пояснила вона.

Важливою для телеведучої залишається самореалізація. А от мета Маші - "не втратити себе".

Фото ТаблоID, "Сегодня" та прес-служби "Нового каналу"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів