Мама Данилка: Андрія дратує Вєрка Сердючка

5 жовтня 2009, 15:05

Справжня мама артиста Андрія Данилка, Світлана Іванівна Волкова розповіла про перше кохання сина, його добрий характер і нелюбов до Сердючки на весіллях.

Живе 72-річна мама зірки у полтавській глушині, на хуторі Клименки. Від найближчої зупинки автобуса туди 3 кілометри пішки, зате на місці маму "Вєрки Сердючки" знають ледве не всі.

Світлана Іванівна, як будь-яка мати, своє чадо любить. Однак, як з‘ясувалося, мати Андрія аж ніяк не у захваті від деяких плодів його сценічної творчості.

"Мені подобалися його перші гумористичні сценки. А пісні - це ж дуристика якась. Я йому цього, звісно, не кажу - образиться. Але й не слухаю", - зізнається "Комсомольській правді в Україні" мама Данилка.


Мама Данилка вважає, що його пісні - дуристика

За словами жінки, вона довго не вірила, що на концерти її сина взагалі хоч хтось ходить.

"Але коли потрапила на останній виступ у Полтаві, отетеріла. Народ сидить, стоїть, навіть додаткові квитки продані! А на весіллях Сердючку тільки й слухають. До речі, це дуже дратує Андрія", - поділилася спостереженнями Світлана Іванівна.

Так само як від пісень, не у захваті Волкова і від сценічної мами Вєрки Сердючки. Німа довгонога Геля їй подобалася більше.

Взагалі, свого сина Світлана Іванівна розхвалює:

Данилка дратує Сердючка на весіллях

"Він у мене дуже добрий, безвідмовний. Ділився гонорарами з полтавчанами, які допомогли йому пробитися на велику сцену, нам з дочкою допомагає. Ще у дитинстві захищав молодших. Бувало, приїдемо до нього у табір, а круг нього - одні бідняки та низькорослі. У школі теж бився, захищаючи сільського хлопчика".

Хоча з хлопцями, як розповіла мама Данилка, Андрій водився рідко . Він весь час був у жіночій компанії. А перша любов сталася з Данилком у 1-му класі. За словами Світлани Іванівни, пухленька дівчинка Оленка сама проводжала його додому, і навіть носила портфель.

"Дочка вічно дражнила брата - мовляв, навіщо тобі ця соплива товстушка, а Андрій казав: зате людина хороша", - згадує жінка.

У дитинстві Андрій рідко водився з хлопцями

"Зараз круг нього теж одні баби, але одружуватися не поспішає. Спершу казав: одружуся у 27, потім - у 35. А зараз кричить: "Я і в 50 встигну!" - розповідає Волкова.

А на 36-ий день народження Андрія Світлана Іванівна планувала підвезти сину в Київ якоїсь домашньої смакоти: "Подарунки на день народження перестала купувати - у нього ж все є".

І хоча син і кличе до себе жити, Волкова наразі у столицю переїжджати не збирається: "Є у нього ще одна квартира у Києві. Але я помру на 8-му поверсі. Тут у мене господарство: коза, собаки, коти, кури, качки. А там що? Нещасна сусідка-училка - от і вся розвага. Мені ж не 30 років..."

Самого ж Данилка у село до матері ніякими пряниками не заманиш.

"За 22 роки жодного разу у мене не був, він не любить село. І мене завжди виховує: мовляв, приведи себе до ладу. Видно, соромиться. Але ні від кого він мене не ховає, як пишуть у газетах. Будинок купила сама і сама будую своє життя", - каже справжня мама Вєрки Сердючки.

Із журналістами Данилко, як підкреслила його мама, теж їй розмовляти не забороняє: "Ще чого! У свої літа що хочу, те й говорю. І з ким хочу".

Сердючка свою справжню маму ні від кого не ховає

А ще Світлана Іванівна розповіла, що Данилко ще у першому класі пішов у художню школу: "Малюнки непогані у нього були. На старій квартирі є мій улюблений - "Розп'яття Христа". Та й зараз він, коли кепський настрій, робить нариси фломастером".

Також, за словами жінки, Андрій дуже любив музику. Юності Данилко колекціонував платівки Тото Кутуньо. А нещодавно був на сьомому небі, коли вів концерт свого італійського кумира.

А ще, виявляється, у Данилка за плечима є і журналістський досвід. Як розповіла Світлана Іванівна, у дитинстві син виманив у знайомої журналістки посвідчення, прорвався на виступ Юри Шатунова з "Ласкавого мая" і взяв у нього інтерв'ю.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів