На Галліну Горбаль подали до суду на 15 тисяч євро

23 жовтня 2009, 10:38

Співачка Галліна, може, жіночка й не жадібна, але 15 000 євро за так віддавати не хоче. Саме стільки вимагаються від екс-дружини банкіра Василя Горбаля іспанці.

Річ у тім, що не так давно Галя знімала свій новий відеокліп. Зйомки пройшли в Іспанії, у Барселоні. Причому, за однією версією, у новому приватному маєтку співачки.

Будинок на самому березі моря, як зазначає прес-служба "D.K. & MOON", Галліні, за чутками, дістався нібито у подарунок...

"Які дурниці! Це ніякий не подарунок, а орендована вілла спеціально для того, щоб зняти там мій відеокліп", - заявила співачка, коли у неї попросили коментар.


У Галліни в Барселоні намалювалася вілла?

У двоповерховому маєтку знімали відео на пісню "Забери руки с моего сердца", яку написав для Горбаль співак-продюсер Дмитро Клімашенко.

Декораціями на зйомках і став іспанський будинок. Він складається з просторої вітальні на першому поверсі, кухні та невеличкої тераси. Поверхи з‘єднують стильні скляні сходи.

Водночас на другому поверсі будівлі знаходяться дві спальні, сполучені з ванною кімнатою і з чудовим видом з вікна. Усе в цьому маєтку витримано у чорно-білих кольорах. А от стелі виконані з грубих неструганих дошок.

Тут Галя знімала новий кліп

"А от якщо ви хочете дійсно "смаженої" інформації, то, прошу: навколо цього самого будинку насправді розігралися нежартівливі пристрасті!" - додала Галліна.

Як розповіла співачка, напередодні зйомок на іспанському узбережжі розігралася гроза з градом і сильний шторм. Було пошкоджено лінії електропередач, і невелике селище під Барселоною протягом доби сиділо без світла.

Барселонський маєток не лише гарний...
...а й проблемний

Знімати ж кліп у темряві було безглуздо. А строки підганяли, адже в'їздні робочі візи для знімальної групи та й квитки на зворотну дорогу були вже куплені.

Тож, просидівши кілька годин без світла, було вирішено знімати при свічках. Таким чином в одному з місцевих магазинчиків було закуплено кілька сотень свічок. Їх розставили по будинку, прикрасили ними кам'яну стіну, що у дворі.

В результаті півночі знімали відео для Горбаль, а другу частину ночі відтирали маєток і декоративну стіна у дворі від воску, що пролився.

Свічку ніхто не тримав, і так всюди порозпихували

Пізніше, коли власники маєтку дізналися, що будівлю було використано для відеозйомки, вони зажадали компенсацію. Від української знімальної групи вимагали 15 тисяч євро.

"Вирішити суперечку можна тільки у суді", - впевнена Галліна.

"Адже будинок був зданий господарям після капітального прибирання та у належному вигляді, а акт прийому-передачі не підписувався", - зауважила вона також.

Наразі ж співачка знаходиться у пошуках закордонного адвоката.

За матеріалами прес-служби "D.K. & MOON"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів