"Арктика" мерзла в металі та обливалася молоком

27 жовтня 2009, 13:42

Подружка співачки Ірини Білик, Оля Горбачова написала для своєї групи нову пісню і зняла кліп. А на створення композиції солістку "Арктики" надихнув, судячи зі слів Олі, її чоловік і продюсер Юрій Нікітін.

Горбачова, схоже, відзняла кліп про вогонь...
...і воду у почуттях

"Одного разу я прокинулася вранці поруч з тоді ще коханим чоловіком і поставила запитання, яке мучить усіх жінок: "Чому, коли ти був у мене закоханий, ти дивився на мене чарівним поглядом, чому ти казав мені чудесні слова, і чому ми все ще разом, але магії цієї між нами вже немає?" - почала розповідати історію пісні Горбачова.

Он до чого жінку коханий довів

"А він відповів мені як справжній продюсер: "Знаєш, усе, що ти кажеш, це дуже гарно. Я піду в душ, а ти напиши поки про це пісню!". Ось так я й написала пісню, поки він був у душі..,"- резюмувала головна білявка "Арктики".

Горбачова написала пісню після ночі з Нікітіним

Знімали кліп на пісню "Почему" під відкритим небом у парку Слави при температурі +1. При цьому, незважаючи на холод і вітер тріо працювало на камери у легких сукнях. Та, як пам'ятаємо, провітрювати попи дівоче тріо полюбляє.


Зокрема, для Горбачової спеціально зі Стокгольма привезли металеву сукню від дизайнера Антоніо Берарді. Точно в такій же сукні у своїх відео знімалися Леді Гага та улюблена виконавиця Олі Торі Амос.

"Арктика" знімала відео практично на морозі, а Оля була у металі

"Юра (Нікітін), як завжди, вгадав тенденцію на півроку раніше та придумав це плаття ще у грудні минулого року. Поки ми відкладали зйомку, змінювали концепції та пісні, я побачила це вбрання на західних артистках", - запевняє Горбачова.

Але, як каже Оля, надто вже ця сукня гарна, щоб не зніматися у ні, бо вже хтось інший встиг. Та й взуття Нікітін і Ко зробили до цієї сукні самі. Такого, як вони запевняють, вже точно ніде більше немає.

"Така ж історія у нас відбулася колись і з білою сукнею з пір‘я, що теж, до речі, придумав Юра, до того як це стало трендом у світі моди", - розповіла підопічна і дружина Нікітіна.

А дві інші солістки "Арктики" були, як завжди, максимально оголені, билися на шпагах, танцювали танго і під фінал глибокої ночі обливали одна одну молоком.

Дівчата обливалися молоком

Також у кліпі засвітилася дочка Олі Горбачової та Юрія Нікітіна Поліна. Кажуть, дівчинка сама виявила бажання зніматися у кліпі, "як мама". Режисер відео Олександр Філатович цю ідею одразу підтримав, і вже за 10 хвилин Поліна з‘явилася у кадрі.

Знялася у кліпі й дочка Горбачової та Нікітіна Поліна

А найбільше на знімальному майданчику Поліна вподобала величезного білого ведмедя. Правда, ведмежа - це не новинка, воно вже місяць гастролює з "Арктикою".

За матеріалами прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів