Син Алли Мазур любить море, дорослі книжки і вже ходить у школу

Четвер, 29 жовтня 2009, 13:53
Телеведуча Алла Мазур півтора роки тому вперше стала мамою. Ходять чутки, що батьком її дитини став водій теледіви. Менше з тим, Алла про "татка" нічого не каже, натомість із задоволенням розповідаючи про свого сина.

Так, за словами телеведучої, яка нещодавно повернулася в ефір, їй тепер не дуже то й легко ведеться.

"Наразі важкувато. Хочеться всюди встигнути, щоб і син, і робота, і рідні, і друзі отримували достатню кількість моєї уваги та турботи", - ділиться Алла з "Жизнь за неделю".

Виховувати сина Артема Мазур допомагає мама 

Як каже Мазур, рятує те, що помічників у неї вистачає. Сином Артемом усі займаються по черзі. Але ранок і вечір кожного дня - це священний час Алли та її синочка.

"А ще - ходимо разом у школу раннього розвитку, їздимо у гості та приймаємо гостей у себе", - додала знаменита брюнетка.

Вже встигла Мазур познайомити сина з морем. Відбулося це цього літа.

 Артемко вивчає світ навпомацки

"Перша реакція була настороженою - все-таки така величезна маса води! Але потім, коли Тьома зрозумів, як чудово - можна у море плюхатися та розбризкувати воду - витягти його звідти було неможливо", - згадує жінка.

Мазур також зізнається, що син - завжди покращує їй настрій: "Артем взагалі заражає мене своїм оптимізмом - він дуже енергійний та комунікабельний, такий "фонтанчик радості".

 

"З кожним днем він стає все цікавішим: щось співає на своїй мові, любить грати у хованки і ганяти по квартирі на машині", - розповідає щаслива матуся.

А ще Артемко намагається копіювати дорослих. Скажімо, вранці обов‘язково тягне пилосос і старанно "чистить" ним усю квартиру".

"Мені важливо, щоб він ріс людиною внутрішньо вільною та самостійною. Тому кожну заборону - а без цього не обійтися - намагаюся пояснити: чому не можна?" - пояснює Мазур принципи виховання свого чада.

 Алла намагається виростити вільну внутрішньо людину

"Але, у принципі, тиснути на сина не хочу і до його побажань прислухаюся. Не намагаюся всадовити за книжки, скажімо, якщо цієї миті йому хочеться пограти у футбол. Хоча час для книжок ми теж знаходимо", - запевняє вона.

Так, за словами телеведучої, наразі її синулю особливо цікавлять книги та журнали, які читають дорослі.

Фото "Жизнь за неделю"


powered by lun.ua
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів