Син Алли Мазур любить море, дорослі книжки і вже ходить у школу

29 жовтня 2009, 13:53
Телеведуча Алла Мазур півтора роки тому вперше стала мамою. Ходять чутки, що батьком її дитини став водій теледіви. Менше з тим, Алла про "татка" нічого не каже, натомість із задоволенням розповідаючи про свого сина.

Так, за словами телеведучої, яка нещодавно повернулася в ефір, їй тепер не дуже то й легко ведеться.

"Наразі важкувато. Хочеться всюди встигнути, щоб і син, і робота, і рідні, і друзі отримували достатню кількість моєї уваги та турботи", - ділиться Алла з "Жизнь за неделю".

Виховувати сина Артема Мазур допомагає мама

Як каже Мазур, рятує те, що помічників у неї вистачає. Сином Артемом усі займаються по черзі. Але ранок і вечір кожного дня - це священний час Алли та її синочка.

"А ще - ходимо разом у школу раннього розвитку, їздимо у гості та приймаємо гостей у себе", - додала знаменита брюнетка.


Вже встигла Мазур познайомити сина з морем. Відбулося це цього літа.

Артемко вивчає світ навпомацки

"Перша реакція була настороженою - все-таки така величезна маса води! Але потім, коли Тьома зрозумів, як чудово - можна у море плюхатися та розбризкувати воду - витягти його звідти було неможливо", - згадує жінка.

Мазур також зізнається, що син - завжди покращує їй настрій: "Артем взагалі заражає мене своїм оптимізмом - він дуже енергійний та комунікабельний, такий "фонтанчик радості".

"З кожним днем він стає все цікавішим: щось співає на своїй мові, любить грати у хованки і ганяти по квартирі на машині", - розповідає щаслива матуся.

А ще Артемко намагається копіювати дорослих. Скажімо, вранці обов‘язково тягне пилосос і старанно "чистить" ним усю квартиру".

"Мені важливо, щоб він ріс людиною внутрішньо вільною та самостійною. Тому кожну заборону - а без цього не обійтися - намагаюся пояснити: чому не можна?" - пояснює Мазур принципи виховання свого чада.

Алла намагається виростити вільну внутрішньо людину

"Але, у принципі, тиснути на сина не хочу і до його побажань прислухаюся. Не намагаюся всадовити за книжки, скажімо, якщо цієї миті йому хочеться пограти у футбол. Хоча час для книжок ми теж знаходимо", - запевняє вона.

Так, за словами телеведучої, наразі її синулю особливо цікавлять книги та журнали, які читають дорослі.

Фото "Жизнь за неделю"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів