У Алли Мазур росте син-модник, а імені його батька вона не видає

12 січня 2009, 11:21
Трохи менше року тому ведуча Алла Мазур зникла з телеекранів. А вже 15-го квітня 2008-го, в день, коли у Євгена Червоненка народився син, а у Маргарити Січкар і Влада Ващука - дочка, теле-діва стала матір‘ю.

І хоча Мазур, за прикладом Ірени Кільчицької, замовчує ім‘я батька своєї дитини, вона все ж розповіла про своє 8-місячне чадо.

"Мені дуже подобається моє нинішнє становище. Нудьгувати нам не доводиться, і дитина не стала мені тягарем. Може, тому, що все відбулося у свій час, коли мої кар'єрні амбіції багато в чому вже реалізовані. Я напрацювалася досхочу, а тепер точно так само хочу насолодитися материнством", - поділилася Алла в інтерв‘ю журналу "Viva! Украина".

Телеведуча Алла Мазур насолоджується материнством

Тим не менше, життя телеведучої з народженням дитини "змінилося кардинально". А коли вона вперше пригорнула до себе сина, "це було відчуття знайомства з добрим другом, якого ніколи не бачив, а лише спілкувався по телефону".

"Звичайно, як і усі мами, переконалася, що моя дитина - найкрасивіша на світі. Він був такий зворушливий у своїй шапочці! А потім цей товариш заплакав і відразу ж відкрив очки. От ця цікавість - одна з основних рис Тьоми: він обожнює вивчати предмети, уважно їх роздивляється з вдумливим виглядом дослідника", - розповідає про сина Артема Мазур.


А першим, за словами телеведучої, до пологового будинку привітати Аллу з сином прийшов його батько: "Він примчав з величезним букетом троянд, щасливий і розчулений. Адже Артем - це спільне й бажане маля".

Першим сина Алли побачив його татко

Але хто саме став щасливим батьком сина одного з найпопулярніших облич телеекранів, жінка казати не хоче.

"Знаєте, надто багато усього вигадала преса ще задовго до появи мого сина на світ. Мене це зачепило! І тепер зовсім не хочеться розвивати цю тему. Скажу так: у Артема є батько, він його дуже любить та піклується про нього. Син носить його прізвище", - лише вимовила вона.

Між іншим, про те, що Алла стала мамою лише у 42 роки, вона анітрохи не шкодує. Каже, "діти з'являються на світ, коли бачать, що між їхніми батьками є щирі почуття".

Алла стала мамою у 42

А от із вибором імені для сина була ціла міні-епопея.

"Щойно УЗД показало, що буде хлопчик, ми зрозуміли, що ім'я Артем нам подобається більше за інші. Правда, були сумніви у бабусі, моєї мами. Тому що і я, і вона католики, а у католицьких святцях не знайшлося імені Артем, тільки у православних є Артемій. І бабуся з цього приводу довго переживала", - розповідає Мазур.

"Та при водохрещенні крихітці дали ім'я Антоній - це дуже важливий святий у католицтві, Антоній Чудотворець. Тепер синуля у нас Артем-Антоній", - доказала вона. Тож, за словами Алли, і вона, і її син католики, а от татко Артема - православний.

Насправді сина Мазур звуть не зовсім Артемом...
...а Артемом-Антонієм

"Духовним вихованням маляти, звісно, займеться наша бабуся, вона буде розповідати онуку про традиції, як колись нам із братом. Адже ми давно парафіяни храму Святого Олександра у Києві, дружимо з його настоятелем отцем Олександром. Він і хрестив Тему", - пояснила Алла.

Водночас хрещеними батьками малюка Мазур стали її близька подруга і колега Мар'яна Воронович та її рідний брат Олександр.

До речі, як зізнається Алла, у вихованні її сина їй допомагає "оточення розумних і просунутих матусь". Так, телеведучі Марічка Падалко та Інна Москвіна, які теж зараз виховують діток, не лише дають поради по телефону, а й корисну літературу передають.

Виховувати сина Аллі допомагають батьки і брат з невісткою
А от батька Артема Алла не видала. Лише куплене ним ліжечко показала

Якщо радять подивитися щось конкретне, то Алла і на інтернет-форуми для мам заходить. Частіше заглядає на спеціалізовані сайти: шукає вправи для сина та себе. А з відгуків мам на форумах дізнається, де краще купувати хороший дитячий одяг.

"...Наш хлопець не байдужий до красивих речей. І я цьому рада: мені хочеться, щоб у сина розвивався гарний смак. У тому числі й в одязі. Коли наша бабуся вділа особливо вдалу блузку, дитина ледь не випала у мене з рук, так роздивлялася усю цю красу", - розповідає про сина-модника телеведуча.

Правда, за її словами, Аллі й у період вагітності хотілося наряджатися, і не просто щось зручне для життя купувати, а гарне! "Ще тоді подумала, що насправді цього не я хочу, а вимагає мій син", - зізнається вона. Та й улюблена іграшка у дитини - не що-небудь, а мобільний телефон матусі.

Маленький Артем любить гарний одяг

"Крім того, Тьома - надзвичайно ніжна дитина. Недавно він навчився цілуватися. Кидається мені на шию, обіймає і всім ротом впивається у щоку. А потім дивиться на мене, ніби запитуючи: "Ну, як я тобі, мамо?" - переповідає вона приємні моменти.

Причому Алла, за її зізнанням, такі ніжності любить і всіляко заохочує. Адже діти, яких часто носять на руках, обіймають і цілують, виростають впевненішими у собі, більш гармонійними особистостями.

"Однак розмовляти з Тьомою ми у сім‘ї домовилися по-дорослому повними словами, не спотворюючи і не сюсюкаючи, щоб він чув грамотну мову. А ще для Тьоми важлива інтонація: він дуже чуйно реагує на найменшу зміну в тональності та любить, коли його хвалять", - додає телеведуча.

У родині з дитиною спілкуються і українською, і російською - головне, щоб не на суржику. Вибір же мови залежить від присутніх вдома.

Малюк вже навчився цілуватися

"Тато у нас російськомовний, дідусь з бабусею розмовляють українською. І от, до речі, прийшов час нагадати нашій бабусі, польці за національністю, що вона володіє польською", - каже Алла, яку мама так толком і не навчила розмовляти польською - все часу не вистачало.

"Більше того, ми вже подумуємо, що у майбутньому було б непогано мати няню зі знанням іноземних мов. Щоб вивчення відбувалося непомітно, в ігровій формі. А поки що Тьомині іграшки розмовляють одразу трьома мовами: українською, російською й англійською", - хвалиться Мазур.

Артем - хлопчик терплячий. Коли вранці Алла ще дрімає, а він вже прокинувся, хлопчик не починає відразу плакати, кликати її до себе. Самостійно грає в ліжечку. "Дитина - теж людина, їй потрібен час відійти від сну, полежати і подумати про життя. А можливо, син розуміє, що мені, сові, дуже складно встати рано, що вранці для мене кожна хвилина безцінна, і дає мамі трохи поспати", - припускає телеведуча.

Хлопець з перших днів чує українську та російську. На черзі - польська мова

"(Наодинці із собою Артем залишається) приблизно півгодини, потім починає тихесенько попискувати. Якщо я на цей заклик не реагую, маля починає голосно пісні співати, тоді ми з ним і зустрічаємося. Я беру сина на руки, підношу до вікна, ми відкриваємо штори, впускаємо сонечко і посміхаємося новому дню", - розповідає про спільні ранки Мазур.

Потім мама і син снідають. Спершу їсть Артемко, потім Алла п'є чай з бутербродом. Після цього хлопчик з бабусею ідуть гуляти. А Мазур тим часом "вирішує свої проблеми". "Спочатку в мене були плани вийти на роботу ще у вересні, але мені запропонували побути у декреті до Нового року - я вигадала собі нове заняття - пішла в автошколу", - ділиться вона.

Артемко - хлопчик чемний, дає мамі-сові поспати

І навіть коли мами немає поруч, 8-місячний Артем поводиться добре. Звичайно, вони сумують одне за одним, але щойно Алла повертається, син починає радісно ляскати в долоні.

"Насправді, Тьома - розумничка! Він добре поводився ще до народження. З ним не було особливих турбот, практично уся вагітність - без проблем. Коли їздила брати інтерв'ю у перших осіб держави, я його просила: "Потерпи, маленький, у нас сьогодні важливий день, і нам доведеться мало відпочивати". І Тьома поводився дуже спокійно", - згадує Алла.

Нині син телеведучої, за її словами, має досить незалежний і самостійний характер. Вплинути на нього можна тільки шляхом переконання і роз'яснення. А взагалі, як сказала Мазур, Артем для неї поки що - terra incognita: щодня вона відкриває нові риси його характеру.

8-місячна "terra incognita" Алли Мазур

Фото "Viva! Украина" та "Теленеделя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів