Черновецький розповідає дітям про помилки молодості

2 листопада 2009, 16:21

Дочка мера Києва Христина Черновецька розповіла про те, як святкує їхня родина, з ким спілкується і що дарує на дні народження.

Як зазначає "Сегодня", жовтень-листопад у сім‘ї "космічного" градоначальника - період нелегкий. Що не день - то іменини.

Так, 23-го жовтня 7 років виповнилося мерському онуку Льоні Супруненка. 27-го стукнуло 2 роки його брату Вані.

28-го жовтня іменинником у 31-ий раз став син Леоніда Черновецького Степан. А 7-го листопада буде 3 роки Леоніду Черновецькому-молодшому. А також трохи менше місяця лишилося і до 58-річчя самого "Космоса".


У жінок Черновецьких жовтень-листопад - важкі місяці

"Так, у нас так у родині співпало. Кожна осінь - головний біль: що кому подарувати. Адже сімейні традиції у нашій родині завжди дотримувалися", - каже Христина Черновецька.

Зазвичай, як розповідає улюблениця мера, свята у мерському сімействі відзначають у широкому колі.

"На Стьопине 25-річчя мама з татом придумали шоу. Купили футбольний м'яч, оскільки Стьопа захоплюється футболом. Усі гості розписалися на ньому. А потім провели "аукціон". М'яч купив Олесь Довгий. А гроші батьки передали на добродійність", - розповідає дочка "Космоса".

Один з Черновецьких іменинників - Ваня Супруненко поки що не надто балакучий

Маленький Льоня Супруненко на свій цьогорічний день народження був відправлений разом з класом у центр сімейного дозвілля на Оболоні. Хлопчик заздалегідь приготував для всіх родичів список бажаних подарунків.

В результаті від дідуся Льоня отримав комп'ютер, а від батьків - книги про війну. Як розповідає дочка мера, хлопчик дуже цікавиться Великою Вітчизняною війною. Він попросився сходити у музей, а ще йому подобається фігура Наполеона.

Водночас як гулятимуть іменини самого Леоніда Михайловича, у родині наразі не розповідають.

"Ми зберемося обов'язково. Але чи захоче тато цього року святкувати свій день якось по-особливому, я поки не знаю", - каже Христя.

Виявляється, маленький Льоня Супруненко цікавиться війною

Між іншим, у вузькому колі Черновецькі також збираються. Причому такі зустрічі нагадують вечори спогадів.

"Крім гучних застіль ми обов'язково збираємося і маленьким колом. Тато на таких вечорах любить згадувати історії зі свого життя. Наприклад, розповідає про помилки молодості", - зізнається Христина.

Також жінка розповіла, що її батько і мама, Аліна Айвазова, щодня спілкуються з онуками.

"Ми живемо разом з батьками у Кончі-Заспі. У робочі дні часу на довгі ігри з дітьми ні у кого немає. А от у вихідні дідусь і бабуся завжди довго грають з онуками", - розповідає Христя.

Сам Черновецький любить розповідати дітям байки з життя

Також, за словами Черновецької, до них часто зазирає її брат Степан. До слова, нещодавно бізнесмен подарував племіннику інопланетянина, який розмовляє.

А ще серед гостей Черновецьких часто можна побачити сестру Аліни Айвазової Інгу та її чоловіка, депутата Київради Віктора Гринюка. Останній, як виявилося, затятий рибалка та мисливець. І, як каже Христина, щойно Гринюк наловить риби, так і приходить. От нещодавно привіз з риболовлі з Росії осетра.

Фото "Сегодня", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів