Сину Черновецького подобається запах шкіри

23 квітня 2007, 09:51

Син київського колоритного мера Леоніда Черновецького Степан, по суті практично пішов стопами батька. Принаймні у банківську справу, а саме у батьківський банк він просто таки "вломився", посівши посаду голови "Правекса".

"І я наполягав на цьому ще до того, як батько став мером. Тому що мені подобається банківський бізнес. Я завжди прагнув очолити банк – це моє!" – заявив Степан в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".


Фото Анни Андрієвської

І це при тому, що на той час Черновецький-син ще навіть навчання не закінчив. Проте бажання покерувати величеньким банком, вочевидь, було вкрай сильним. Тож Черновецький старший навіть і не подумав суперечити примхам свого сина. Щоправда, київський мер позбавив свого нащадка фінансової підтримки.

"Він (Леонід Черновецький) запропонував мені перейти на заочну форму навчання і розпочати роботу в банку. Він припинив давати мені гроші – і все. Таким чином він мене мотивував", - пояснює Черновецький-молодший.

До речі, Степан Леонідович, як виявилось, людина досить самовпевнена. А успіх у банківському менеджменті надихнув його настільки, що тепер, впевнений син мера, йому все по коліно.

"Мені здається, що я здатен займатися чим завгодно", - сказав він. Тож на випадок, якщо з банком в подальшому не складеться, Черновецький-молодший впевнений, що викрутиться.

Між іншим, до виховання Степана таким яким він є його батьки докладали чимало зусиль, а теперішній київський мер муштрував сина щодня:

"Доки я ходив до школи, щовечора батько усаджував мене навпроти себе, і я розповідав йому домашнє завдання", - зізнався Степан Черновецький. Однак, на його щастя, невдовзі у Леоніда Черновецького просто часу на сина стало бракувати, тож з підліткового віку майбутній банкір був сам собі голова...

"Коли мені було чотирнадцять років, батьки почали багато працювати, і з цього моменту я відчув всі принади самостійного життя", - додав він.

Фото "Капіталіста"

До речі, Черновецький-молодший, як він запевняє, багато в чому дуже схожий на свого батька-мера: "Наприклад, від батька мені дісталася суворість і рішучість, а від мами – лояльність і доброта", - запевнив він.

Щодо матері Степана, яка довгий час лишалася "темною конячкою" у тіні свого чоловіка-мера, то вона, як виявилось, людина зі світу торгівлі.

"Колись вона була крупним бізнесменом, у неї були бутіки високої моди на бульварі Лесі Українки. Зараз у неї є свої приміщення, які вона здає в оренду. На цьому і заробляє. Вона здібна і самостійна жінка, яка ніколи не залежала від батька", - запевнив Степан Черновецький.

Фото "Капіталіста"

А взагалі, син київського мера живе не одним банком. Є у нього й інші пристрасті. Як-от обожнює Степан чотириколісних друзів – автомобілі. Сам Степан вже імнімум півроку їздить на "Porsche", а от дружині дістався позашляховик "Mercedes ".

"Вони мені подобаються з дитинства. Подобається дизайн, швидкість, звук мотора і запах шкіри. Хоча головне – це те особливе єднання з автомобілем, коли відчуваєш його, перетворюєшся з ним в одне ціле, відчуваєш свої спільні з ним можливості. Керування ґрунтується не на думці, не на логіці, а на почуттях і рефлексах, вони значно швидші і точніші. Можливо, так розвивається інтуїція", - поділився він роздумами.

Та насправді для сина київського мера поїздити на авто - це зайвий привід і можливість порелаксувати. "Але за кермом я просто відпочиваю", - зізнався він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів