Могилевську крутило на "оці", а Гайтану скинуло у кювет

Середа, 13 січня 2010, 17:01

Новорічні свята - чудовий час для відпочинку. А зима, як лунає з однієї з радіостанцій, - справді затишна пора. Затишна, якщо ви не у Києві мера Черновецького і вам не доводиться то грузнути у снігах, то човгати бо глибочезних калюжах.

Певно, вирішили не псувати собі настрій і деякі столичні зірки та й гайнули хто куди - аби закордон.

Цими днями, мала повернутися з двотижневого відпочинку на Шрі-Ланці гімнастка Лілія Подкопаєва.

Якщо вірити наявній інформації, туди Ліля літала зі своїми дітьми - 4-річним Вадимком та 3-річною Кароліною.

Таку подорож як подейкують, подарував Подкопаєвій її новий бойфренд Віктор Костирко. Власне, саме з ним і саме на Шрі-Ланці спортсменка не так давно вже відпочивала.

 Подкопаєва з бойфрендом відтяглася на Шрі-Ланці

Водночас співачка Наталя Могилевська віддала перевагу старій добрій Європі. артистка скористалася невеликою перервою у гастрольному графіку і вирішила трохи поїздити.

Врешті Могилевська "застрягла" у Лондоні. Наташа вирішила не лише помилуватися столицею Великобританії, а й удосконалити свою англійську. До речі.

Іноземну мову зірка вивчає з початку минулого літа з репетиторами - корінними англійцями. Власне, один з вчителів і порадив співачці провести якийсь час в англомовній обстановці, щоб ще поліпшити англійську.

В Лондон Могилевська поїхала, кажуть, сама. Зупинилася артистка у місцевих друзів-англійців, які влаштовували їй екскурсії по місту. В результаті два дні поспіль Наталя каталася на знаменитому колесі огляду "London Eye".

 Могилевська підзависла у ЛондОні

Трохи проблематичнішими виявились новорічні канікули для співачки Гайтани. Сам Новий рік Гаєчка зустріла на головній площі Харкова, на концерті, а вже потім на неї чекало декілька сюрпризів, як приємних так і не дуже.

Через стихію, що панувала тими днями по всій Україні, відминили авіарейс Харків-Київ. Тому повертатися додому до Києва співачка була змушена на авто.

Нерозчищена траса затримала Гайтану у дорозі мало не на цілу добу. Автомобіль артистки потрапив у сніговий полон і несподівано опинився у кюветі. З ладу вийшло одне колесо.

На щастя, ніхто не постраждав. Декілька годин знадобилося, щоб витягнути машину із замету і знайти СТО. А під ранок співачка продовжила свій шлях до Києва.

А вже вдома на Гайтану чекала дуже приємна несподіванка. Під ялинкою вона знайшла саксофон, про який мріяла ще з дитинства.

Гайтану в новорічну ніч замело і занесло 

Тепер співачка займається грою на інструменті тричі на тиждень і навіть планує використати саксофон у своєму новому альбомі.

"У ці святкові дні я зрозуміла, що найважливіше у житті вірити тільки в хороше і ніколи не панікувати. Я знаю, що за темною смугою у житті йде світла і вона набагато ширша!", - каже Гайтана.

Між іншим, соліст гурту "Скрябін" Кузьма святкуванням українського Різдва в австрійських Альпах не обмежився. Після гулянки він з дружиною та 12-річною дочкою попрямував в Італію, де пробуде майже до Водохрещення.

За матеріалами прес-служби Гайтани та "Сегодня"

Фото PR-Batteries, "Бульвара Гордона", "JetSetter.ua", прес-служби Гайтани,


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів