У Кароль поповнення у сім'ї та новий кліп-караоке

13 січня 2010, 10:57
Співачка Тіна Кароль поповнила своє сімейство двома шиншилами і відзняла кліп, де фігурують ці пухнасті звірята.

Білявка приступила до зйомок нової відеороботи відразу після Нового року. Режисером кліпу співачка вже втретє обрала Сергія Солодкого. Нагадаємо, він співпрацював із Тіною на майданчиках кліпів "Не бойся" і "Radio Baby".

 Новий кліп у Кароль вийшов хутряний

Правда. зйомки нового відео на пісню "Шиншила" багато часу не забрали ані в артистки, ані в її знімальної групи. Кліп знімали всього лише 10 годин, уночі. Такий час дня був обраний з огляду на головних героїнь відео.

Якщо ви дивитеся кліп і не розумієте, хто оце от перед вами співає, вам люб'язно про це нагадає напис "Тіна"
Над декораціями кліпу довго не мудрували

"Річ у тому, що було прийнято рішення відмовитися від теми хутра, але все-таки назва пісні передбачає присутність у кадрі шиншил", - пояснює Сергій Солодкий.

"Як виявилося, ці звірята вдень сплять, і активні лише уночі. Оскільки шиншили практично весь кліп присутні у кадрі, робота над відео почалася пізно увечері та протривала до ранку", - закінчив думку режисер.

 У новому відео з Кароль конкурують шиншили

До речі, шиншил Кароль довелося придбати. Тепер звірята живуть у неї вдома.

"Після зйомок ми забрали звірят додому, тож тепер у нашій сім‘ї поповнення", - з гумором каже Тіна.

"Одна з них дуже рідкісного кольору, вона чорна. І, до речі, найжвавіша", - ділиться співачка.

 У Кароль побільшало членів сім'ї

Що ж стосується безпосередньо кліпу, то він витриманий у чорно-білих тонах. Окрім того, цього разу Кароль надала перевагу мінімалізму. На відміну від попередньої роботи Тіна відмовилася від будь-яких масштабних декорацій.

"Ідея кліпу проста: є тільки Тіна та її пісня. Все відео побудоване на співачці, її акторській грі та шармі. Нічого не повинно відволікати увагу глядачів", - пояснює ідею відеорежисер.

У чорно-білому кліпі кольору небагато

Сама Кароль з'являється у новому кліпі у брючному костюмі, в діамантових сережках та браслет з флуоресцентними камінцями. Протягом усього кліпу вона танцює з балетом.

А родзинкою відео стали гігантські літери. Річ у тім, що текст пісні обіграний у стилі карооке. Так, слова співачки постійно миготять на екрані, з'являючись в одному ритмі з танцем.

Родзинка відео - принцип караоке. Ризикована річ, зважаючи на сучасні "змістовні" тексти пісень деяких наших зірок

Прем'єра нового відео Тіни Кароль має відбутися вже за кілька днів, причому одночасно на телебаченні, радіо та в інтернеті.

За матеріалами прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів