Пономарьов купив собаку заради 5 хвилин любові

18 січня 2010, 16:40

Співак Олександр Пономарьов взяв собі дружину за красиві очі, а вона погодилася на собак заради п‘яти хвилин любові.

Як розповів Олександр Пономарьов, дружина Вікторія зачепила співака передусім своєю зовнішністю.

"Мене вразили очі Віки", - запевняє артист "Блік".

Щоправда, Пономарьов наголошує на перевазі "змісту над формою".


"Мені подобається, коли жінка намагається бути привабливою, але головне не краса, а те, що в голові", - не втомлюється повторювати Олександр.

Для того, аби роздивитися те, що у Віки в голові, Пономарьову свого часу знадобилося менше року. Потім було весілля і незабаром народження сина Сашка.

І хоча Вікторія поки не народила маленькому Пономарьову ані братика, ані сестричку, хлопчик не сумує. Тепер у нього є пес.

Сашко дуже любить великих собак, тому батьки подарували йому представника однієї з найдобріших пород - лабрадора. Собаку назвали майже по-людському - Тьомою.

Причому, як з‘ясувалося, пса Пономарьову-меншому купили завдяки сентиментальності Кусі.

"Взагалі-то, я не хотіла мати тварину в будинку, але заради "п'яти хвилин любові", коли Сашенька починає обійматися з Тьомкою, я не змогла встояти", - зізналася дружина співака.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов і Вікторія познайомилися, коли та ще була студенткою київського Університету імені Шевченка. Перша зустріч відбулася на святкуванні Маланки, а вже за сім місяців, у 2006-му році, закохані побралися.

У лютому 2007-го у пари народився син Олександр. Нагадаємо, у співака також є рідна дочка від першого шлюбу з продюсеркою Оленою Мозговою. Своєю Саша називає і дочку своєї першої дружини від попередніх стосунків.

Фото "Блік" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів