"Не ідеальний батько": Андре Тан замилував відео з донькою та розповів, як вона його змінила

16 червня, 12:53

Дизайнер Андре Тан з нагоди Дня батька поміркував про те, як його змінило батьківство і показав відео, на якому частково видно його 8-річну доньку Софію.

Відео він поділився у своєму Instagram.

"Батьківство змінило мене на 180 градусів та дало неймовірний поштовх, бажання розвиватися та ставити кращим. Кращим для неї, для моєї донечки. Це така рушійна сила, коли ти знаєш, що тепер ти відповідальний ще за одну людину на цій землі і хочеш дати їй все! І я дам!" - написав 41-річний дизайнер.

Він також звернувся до донечки та заявив, що обожнює, коли вона радіє своїм успіхам та просить пошити його рожеву сукню.


Андре Тан цілує руки доньки

Андре Тан частенько показує, як проводить час з Софією

"Донечко, я обожнюю коли ти пишаєшся своїми досягненнями, коли ти так щиро радієш участі у чемпіонатах з бальних танців та комп'ютерних іграх. А коли ти просиш мене пошити тобі соту рожеву сукню для тебе, яка вже не вміщається у шафу, моє серце тане" - додав Андре Тан.

Дизайнер зазначив, що він не ідеальний батько, але зробить для доньки все, аби вона відчувала його любов.

Донька Андре Тана Софія

Дизайнер мріє, аби його дитина була щасливою і жила під мирним небом

"Так, я не ідеальний батько, але я дуже сильно люблю, і зроблю все, щоб ти відчувала цю мою любов! І моя найбільша мрія, щоб ти була найщасливішою дівчинкою на землі і жила під мирним ти чистим небом. Я батько! І я цим пишаюся", - сказав він.

Нагадаємо, Андре Тан розлучився зі своєю дружиною Аліною Харечко у 2021 році, однак зараз колишнє подружжя перебуває у дружніх стосунках.

Як відомо, Аліна та Андре не показують свою доньку публіці, бо вважають, що у дитини до 9 років слабкий імунітет енергетики.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів