Бужинська любить секс, але й носа може розбити

2 лютого 2010, 11:28
Якщо ви сподобаєтеся співачці Каті Бужинській, стережіться. Колись, висловлюючи хлопцю свою симпатію, Катерина спересердя заїхала йому по носі... Натомість представників протилежної статі може зацікавити любов Бужинської до сексу.

Як запевняє 30-річна артистка, вона нормально ставиться до того, щоб першою підійти до чоловіка і познайомитися з ним. Щоправда, з нею таке траплялося лише у школі.

"Так, був у моєму житті цікавий випадок. У другому класі. У нас вчився гарний хлопчик, який подобався всім дівчатам, але він ні на кого не звертав уваги. Я вирішила привернути його увагу і розбила йому ніс. Після цього ми почали з ним дружити", - сміється Бужинська, розповідаючи історію "Бліку".

  Подумати тільки: і ця силіконова краля розбила хлопцеві носа

Власне, на перший погляд, зачарувати Катерину не так вже й складно. Адже у чоловічій зовнішності Бужинська може вгледіти сексуальність в одних лише сідницях та долонях:

"Із зовнішніх характеристик мене приваблюють чоловічі сідниці та долоні. Це так сексуально!"

Окрім того, у чоловіках співачка цінує наявність справжнього чоловічого характеру: щирості, мужності, розуму, принциповості, інтелігентності, почуття гумору та темпераменту.

"Чоловічі сідниці та долоні це так сексуально!""

Водночас у собі Бужинська найсексуальнішими вважає посмішку й очі:

"Щось одне виділити дуже складно, але мені здається, коли я посміхаюся, то можу "нейтралізувати" будь-якого чоловіка. Тому з усіх складових сексуальності я б виділила посмішку і блиск в очах".

Тим не менше, щоб бути у добрій фізичній формі, вона не виходить зі спортзалу і намагається вести здоровий спосіб життя.

"Я багато працюю і рухаюся. Постійні гастролі та переїзди на тривалі відстані замінюють мені бігову доріжку", - запевняє Бужинська.

Бужинська думає, що посмішкою і очима вона може вкласти чоловіка на лопатки

"А на дозвіллі гуляю з дитиною і займаюся спортом. Ну, і секс, звичайно, люблю!" - сміється білявка.

А ще любить Катя, коли за нею "ходять", особливо коли оригінально.

"Мені спокою не дає один шанувальник, відомий скульптор Василь Рижук. Він дуже наполегливий, постійно робить мені сюрпризи", - ділиться співачка.

"Наприклад, останній свій день народження я святкувала в Італії. І коли поверталася, він мене зустрічав в аеропорту з величезним букетом квітів і моїм портретом", - зітхає вона.

Катя: "Секс, звичайно, люблю"

За словами Бужинської, зараз скульптор-фанат постійно їй телефонує, дізнається про гастрольний графік і їздить з нею по Україні, а на концертах ліпить з Каті скульптури.

Фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів