Бужинська не показує свої голі груди, бо це нікому не потрібно

14 липня 2009, 13:48

У співачки Каті Бужинської - неприхована пристрасть до купальників. Окрім великої і дорогої домашньої колекції, білявка є власницею магазину. Там представлені понад три сотні найменувань пляжного одягу.

Катя Бужинська, як вона запевняє, ніколи не загоряла топлес.

"По-перше, бережу здоров'я, а по-друге, вважаю, що це нікому не потрібно", - пояснює вона.

У Бужинської 3-ій розмір грудей, але їх вона на пляжі нікому не покаже

Натомість артистка колекціонує купальники. При цьому Бужинська пам'ятає, скільки коштує кожен купальник і з якої країни його привезли.


А у домашній колекції майже 30-річної і двічі розлученої блондинки - 25 купальників, кожен вартістю від 1 500 до 5 000 гривень. Взагалі ж на свою літню примху Катерина витратила близько 54 000 гривень, пише "Блік".

Катя пам'ятає, скільки все це коштує

"Я не просто люблю купальники, я їхня фанатка! За знаком зодіаку я - лев, знак вогню і сонця. Тому люблю літо, море, тепло, а все це неможливо без купальника. І, як будь-якій жінці, на пляжі мені хочеться виглядати яскравою, красивою, ефектною", - пояснює свою любов до купальних костюмів жінка.

Купальники з домашньої колекції Бужинської

Причому купальники Катя любить і суцільні, і роздільні.

"На морі намагаюся засмагати більше у відкритих купальниках, іноді навіть надягаю стрінги. У басейні, навпаки, віддаю перевагу закритим купальникам", - каже вона. Катя вважає, що на пляжі купальник - це найголовніше. Він має красиво підкреслювати фігуру і обтягувати тіло."

На пляжі купальник - це найголовніше

"Я віддаю перевагу оригінальним і неповторним купальникам", - підкреслила також Катя.

Саме із цим елементом одягу колись у Бужинської сталася смішна історія. Якось вона відпочивала у друзів у Криму. А товаришів співачки живуть два чорних лабрадори.

"Після моря я повісила свій купальник сушитися, а коли за ним повернулася, знайшла його у будці. Найцікавіше, що забрати його було просто нереально!" - посміхається білявка.

Фото "Бліка" та прес-служби Каті Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів