Рудницька зізналася, що спить на сцені. Але не з Бригінцем

16 лютого 2010, 11:17

Співачка Анжеліка Рудницька, як з‘ясувалося, свої подушки та вишивані картини робить в однокімнатній квартирці. Тим не менш, у досить скромних апартаментах екс-телеведучої "Території А" умістилися і дерево, і сцена, і навіть дві райдуги.

А ще Рудницька розповіла, що між нею та хвостатим депутатом Київради Олександром Бригінцем нічого немає.

"Мені вже тривалий час приписують у чоловіки Олександра Бригінця , тому що ми з ним часто разом з'являємося. Насправді ж ми просто друзі", - запевнила 29-річна Рудницька.

Тож, за словами співачки, її серце досі вільне. Можливо, тому і квартира у Анжеліки невеличка.


Скажімо, у колишньої дружини депутата Партії регіонів Галліни Горбаль і у київському Пасажі апартаменти є, і на Караваєвих Дачах, і навіть на Кіпрі. От що значить моторна співачка.

Рудницька досі вільна і чаклує над подушками в однокімнатній зеленій квартирі

"Зробити ремонт у цьому гніздечку мені допомогли знайомі з однієї телепрограми. В остаточному підсумку їхньою роботою я залишилася задоволена", - розповідає Анжеліка.

Як каже артистка, в інтер'єрі вона надає перевагу світлим відтінкам Темні вона обирає хіба що в одязі. Тому і квартира співачки оформлена у салатово-зелених тонах.

А ще у помешканні майстрині є сцена. За дизайнерським задумом, на ній гості можуть співати караоке. Навпроти стоїть телевізор, з якого можна читати тексти пісень і наспівувати.

Анжеліка інколи спить просто на сцені

До слова, коли у 2004-му році Анжеліку мучив параліч, телевізор допомагав їй забути про хворобу: "Телевізор був єдиним співрозмовником, який не відмовлявся від спілкування і не ставив питань про самопочуття".

От тільки, як зізналася художниця, караоке з її сцени поки що ніхто не співав.

Рудницька мріє про велику бібліотеку

"Я використовую сцену для гримування. Коли мені перед виступом або виходом у світ потрібно зробити макіяж, то ставлю тут стіл, крісло і беруся до наведення "краси", - посміхається Рудницька.

Також, за зізнанням Анжеліки, інколи вона використовує сцену для сну: "Подивіться, за нею розташований секретний механізм, який спускає приховане ліжко".

Співачка купила цей килим в антикварці і дуже його любить

Також почесне місце в однокімнатній квартирці співачки посідає дерево бажань.

"Я його розмальовувала дуже довго - майже півроку. І одного чудового дня з'явилася ідея наділити дерево містичними властивостями - виконувати бажання. Друзям і знайомим розповідаю: якщо хто зав'яже на гілочці дерева стрічечку і загадає бажання, воно обов'язково збудеться", - ділиться секретом Рудницька.

Анжеліка тішить своїх гостей деревом бажань

Мало того, на двох дзеркальних шафах-купе у квартирі співачки поселилися дві величезні веселки.

"Ці малюнки мене часто тішать. Адже так хочеться подивитися на себе у повний ріст, а через веселки не виходить. Доводиться дивитися на себе "по частинах": то пригнутися, то підскочити", - розповідає вона.

Навколо великої люстри Рудницька помістила свій яскравий життєствердний малюнок

Власне, саме у цих веселкових шафах Рудницька зберігає колекцію стародавніх вишиванок. За словами співачки, серед них є навіть вишиванка з льону, що її було пошито ще у XVIII столітті.

За матеріалами "Бліка", а також фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів