Журавська вже назбирала грошей на весілля

22 березня 2010, 16:09

"Міс Україна-2008" Ірина Журавська все активніше збирається під вінець. Вже незабаром, як розповіла жінка, вона зіграє весілля. Обранцем Іри був і лишається ресторатор Микола Тищенко.

"Неважливо розписалися ми чи ні, ми давно вважаємо одне одного чоловіком і дружиною", - заявила Журавська у коментарях телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі "Світського життя".

Та й офіційне весілля у парочки не за горами.

"Це буде, як ми і казали, навесні", - підтвердила міска, хрещена дочка заступника Черновецького Віталія Журавського.


"Вже все готове майже", - обмовилася вона.

Журавська і Тищенко скоро проштампуються

При цьому Іра висловила сподівання, що й у її дядька, й у них з Миколою все буде гаразд, і наголосила, що не випрошуватиме гроші у свого хрещеного-посадовця.

"Я сподіваюся, що все у нього і у нас буде гаразд, але наше весілля не залежить від ситуації у Віталія Журавського. Ми ні в якому разі не збираємося користуватися його фінансами заради нашого весілля. Ми все зробимо самі", - сказала вона.

Водночас Журавська зізналася, що завдяки підготовці до весілля вона буквально прозріла.

"Це великі затрати і нам завжди не вистачало грошей на весілля. і ось нарешті ми якось все зібрали... Звичайно, такого масштабного, як я хотіла, знаєте... бути принцесою... Кожна дівчина мріє про велике весілля... На таку мрію не вистачало грошей", - побідкалася кохана жінка ресторатора-модника.

"Міс Україна-2008" пообіцяла свого дядька Журавського на гроші не "розводити"

"Так, звичайно, я намагаюся зробити це своєю мрією, але коли я тільки вникла в усі питання - скільки що коштує, як все взагалі існує там - то це стало великим відкриттям для мене. Я думала, все набагато простіше", - зізналася Журавська.

Іра пообіцяла, що гостей на її весіллі розважатимуть.

"Буде доволі великою розважальна програма, бо ми це дуже довго планували, обговорювали. Фінансові також питання стали кращими", - сказала "Міс Україна-2008".

Точну суму, яку молодятам доведеться викласти на весільні гуляння, Іра не назвала. Але при цьому зізналася, що найдорожчими пунктами будуть весільна сукня від закордонного дизайнера, прикраси й артисти.

Журавська на весільній сукні та прикрасах економити не буде

До речі, за словами Іри, дороге брендове вбрання вона лише інколи купує сама: "Інколи сама, а все решту мені купує мій чоловік Микола".

А ще, як пише "JetSetter.ua", минулого літа Ірина покинула навчання в акторській школі Лос-Анджелеса, яке оплатив її дядько Віталій Журавський. На такий крок Журавська пішла заради Тищенка. Тож у Київ Іра з Америки повернулася, не дочекавшись закінчення навіть першого курсу.

Фото "JetSetter.ua" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів